Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha kiderül hogy a párodnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kiderül hogy a párodnak pár hónapig volt mással viszonya, de épp sok gond volt otthon, mit tennél?

Figyelt kérdés

Válnál?

Egy levélből derült ki. Úgy magyarázta, hogy túl nagy volt a stressz, mert a vírus, a szüleim folyamatos kötekedése (tényleg kötekednek, mert elvesztette a munkáját) és hogy a gyerkőc körüli mindennapi gondok elől menekült.

Nem tagadja, hogy megtörtént minden, nem is hülyít. Sőt elmesélte, hogy ő is szedte fel a nőt.

De közel négy hónapig járt más nőhöz. Főleg "lelkileg"


Nem tudom mit lépjek, mert tényleg, de tényleg nagy nyomás alatt voltunk már egy éve lassan és ez kihatott a hangulatunkra, szüleim is tényleg levakarhatalanok sokszor, pláne az anyám, és hát a szexuális életünk is lapos jó ideje.


Mik lennének az indokok a megbocsátáshoz? Elvileg csak szexkapcsolat volt, de jó volt kiöntenie a szívét. Érzem, hogy én is hibás vagyok.


Másik nő teljesen eltűnt a képből. Egy dolog bánt, hogy a levél, amit én nyitottam meg (igen, tudom) abban egy hosszú visszavezethető levélváltás volt, ami olyan durva szexuális részleteket rejtett, amikről mi sem beszéltünk még, illetve hogy a férjem minden beszélgetésnél érdeklődő és figyelmes volt. Szóval, hogy szexchat mellett ilyen mi történt ezzel azzal, rendeződött -e ez meg az. Ilyenek.


2021. ápr. 5. 16:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/84 anonim ***** válasza:
80%

Nem egészen ilyen a sztori,de amikor az exem csalt,ő is rám,a körülményekre fogta,aztán hazudott hazudott,hazudott... semmit nem jelentett,nem beszelgettek annyit,a nö kezdett ki vele...

Én meg elhittem,mert el akartam hinni. A nőt gyűlöltem. Kis idő eltelik,aztán ha csak nem vagy nagyon iqmentes(de nem úgy írsz) rájössz,hogy nincs mentség a megcsalásra,meg lettél jócskán alázva,nem szeret a férjed,aki szeret nem csinál ilyet,a nő semmiről nem tehet,és igen jelentett valamit a férjednek,ami több volt mint te.

Nekem kellett kis idő még ezekre rájöttem,remélem te okosabb leszel.

Sajnálom,ez van.

2021. ápr. 7. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/84 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod neki megadni akkor mit vársz?
2021. ápr. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/84 anonim ***** válasza:
0%
A férjnek az ilyen megbocsájtható. Na a kérdező más tészte mert nem ugyanazt keresik szexuális téren...
2021. ápr. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/84 anonim ***** válasza:

Kedves 83-as. Ha a férjnek lehet a te szemléletedben, akkor a feleségnek, nőnek is.

Ezen kéne elgondolkodni. Azt csináld a másikkal, amit ha veled csinálnának nem bántana meg, nem alázna meg.

Ez egy jó kezdő lépcső lehetne, mert az olyanok, mint te (akik ilyen véleménnyel vannak) rohadtul nem tudják a határokat.

2021. ápr. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!