Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Kialakul újra a bizalom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kialakul újra a bizalom?

Figyelt kérdés
Lassan két éve történt a megcsalás,de nemtudok benne bízni. Együtt maradtunk,nem beszélünk róla.
2021. ápr. 15. 11:32
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem nem. Kár együttmaradni, elcsesztél 2 évet.
2021. ápr. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Egyáltalán nem. Ezt a 2 évet fordíthattad volna egy normális kapcsolatra is, ahol nem csalnak meg.
2021. ápr. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Ha 2 év alatt nem épült újra a bizalom, már nem is fog.
2021. ápr. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
33%

Beszélni KELL róla. Feltéve, hogy komolyan tovább szeretnél lépni.

Meg kell hallgatnod őt és meg is kell értened. A megcsalás általában egy közös problémának a kiteljesedése és a vége. Mindketten benne vagytok a kapcsolatban és nem csak egyik felen múlik az egész.

Itt más tanácsot ne várj mint az örökös és állandó károgást. :V

Kááár volt vele maradni. Kááár. Kááárba ment 2 év. Kááár. Kááár. :V


😂

2021. ápr. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Mivel bizalom nélkül nincs kapcsolat, így azt gondolom, hogy van létjogosultsága azoknak, akik a 4-es szerint kárognak.


Itt azért felmerül még az a kérdés is, hogy hogyan jutott el hozzád az információ, hogy megcsal? Illetve, a megcsalás egy alkalmat vagy viszonyt jelent?


Tegyük fel, hogy lebukott; engem ez sokkal jobban zavarna, mintha önmaga áll elém és bevallja, hogy volt egy botlása. Ilyen esetben teljesen jogos, hogy a párja nem tud benne megbízni.


Jó ötlet, hogy beszélni kell róla, viszont azt tudni kell, hogy erre nagyon kevesen képesek. Az én exem, amikor megcsalt és beszélni szerettem volna róla, hogy miként jutottunk el odáig, azonnal lehurrogott, hogy ez a múlt, tegyük félre, miért akarom tudni?


Ha eléggé érett és intelligens a két fél és mindketten a kapcsolat javításán dolgoznak, nem pedig lengedeznek a langyos szélben, akkor van rá esély.

2021. ápr. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hiába nem kerül szóba, téged ledarál belül. Akkor szerinted?
2021. ápr. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Az élet rövid minek vársz még heteket, napokat?

Hol másutt kellene őszintének lenni, végtelenül megbízni a másikban, mint egy kapcsolatban!?

Ha nem lehet megbeszélni, menni kell.

2021. ápr. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem nem fog. Nálunk 6 éve derült ki, nincs feléje bizalmam. Így meg bele lehet carni. Ráadásul azóta is vannak flörtjei. Igaz viszonyt nem mer kezdeni. Eddig.

Plussz poén, hogy első duhombe azt mondtam visszacsalom(persze soha nem tenném meg) és ezért ő gyanúsítgat mindenkivel. Úgy, hogy sehová nem megyek, csak itthon ülök a beteg gyermekünkkel.

2021. ápr. 18. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
9%
Én is jártam így. Nálunk van újra bizalom, de azért, mert a párom azért csalt meg, mert sokat veszekedtünk, és nem is voltunk már együtt annyira rossz lett emiatt a kapcsolatunk. De egyébként egyáltalán nem ilyen típus, szóval nem kedvtelésből tette, és tudom, hogy megbízható ilyen téren, én egyáltalán nem félek, bízok benne.
2021. ápr. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha 2 éve nem tudtátok megbeszélni, már megette a fene a kapcsolatot. Nálam a megcsalás a kapcsolat végét jelenti, de mindenki másképp áll hozzá.
2021. máj. 19. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!