Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Régi barátnő vs új barátnő harc?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régi barátnő vs új barátnő harc?

Figyelt kérdés
Hogy lehet ebből győztesen kijönni?
2021. ápr. 15. 20:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell “cica harcba “ belemenni ignorálni kell a régi barátnőt.

Nem véletlenül ő a régi.


Vagy nem igazán értem , ő bántott valamivel ?

2021. ápr. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hagyjad őket. Harcoljanak.

Vagy a Te lelkedben harcolnak?

Amellé állj, aki jobban tetszik. Az ex miért lett ex? Ő szakított és vágyódsz utána, akkor ne fuss utána. Ha Te szakítottál, akkor miért háborog a lelked?

2021. ápr. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kéne ilyen töketlennek lenned. Beszélj az exeddel, hogy kopjon le.
2021. ápr. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy kicsit konkretizálhatnád a sztorit. A régi barátnő azért régi, mert már nem vagytok együtt. Ő a múlt, és feltételezem azért jöttél össze az újjal, mert már nem fontos a régi. Beszéld meg a mostani barátnőddel, hogy semmi oka vitázni a másik lánnyal, őt szereted, és nem kell tartania senkitől.
2021. ápr. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak neked régi,valakinek új😂
2021. ápr. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
61%
Levetett rongyokért nem szokás harcolni. Szagolgassa csak az új barátnő!
2021. ápr. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy régi okkal lett az, így minek?
2021. ápr. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
69%

Meglepnek ezek a válaszok. Én egy régi barátnő vagyok és ugyan nem harcolok az újjal, de az újnak lehetne rá oka, hiszen az exem úgy jött vele össze, hogy engem megcsalt és én kiraktam. Azóta sem kopott le rólam, pedig le is tiltottam mindenhol. Ilyen esetben, ha szólnék az újnak, ez egyfajta harcnak minősülne. De nem szólok. Úgy gondolom, ahol" harc "van, ott egyetlen egy ember a felelős, mégpedig a pasi.

Normális ex nemtől függetlenül nem harcol a foglalt expárjáért. Ahol harc van, ott az ex és a jelenlegi is hülyítve van.

2021. ápr. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, semmit nem írtál a körülményekről. De legalább leírhattad volna, hogy te ki vagy a történetben...
2021. ápr. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!