Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt, most szakítanék, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt, most szakítanék, de nincs hová mennie. Ilyen esetben mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Felvette a kapcsolatot a régi k..vával akihez járt a megismerkedésünk előtt, pénzért veszi igénybe a nőt. Szakítanék de a páromnak szülei nincsenek, legfeljebb a nagymamájához mehetne, de onnan meg nem tudna bejárni dolgozni. Maradna az albérlet, de nem biztos hogy tudna fizetni egy albérletet. Most arra gondoltam, hogy 2-3 hétig maradjon itt az én lakásomban, én meg átköltözöm anyámhoz arra az átmeneti időre. Ha kockára tett mindent, a kapcsolatunkat ami tökéletes volt, akkor tudjon rá, hogy így járt, ez már nem az én gondom, hogy mit csinál. 1 éve és 9 hónapja voltunk együtt, már az elejétől fogva együtt is éltünk. Valami jó tanácsa van valakinek?
2021. ápr. 17. 03:26
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem engednem at a lakasomat egy olyan embernek, aki elarult, plane nem 2-3 hetre. Oldja meg! Jarjon a k.urvajatol vagy a hid alol, tokeletesen hidegen hagyna.

Ha nem allsz a sarkadra meg 2-3 ev mulva is a lakasodban lesz.

2021. ápr. 17. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Te nem vagy normális. Felőlem mehetne ahova akarna.
2021. ápr. 17. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Megcsalt és én szakítani fogok. De nem teszek az utcára egy embert, akit még mindig szeretek. Egyik napról a másikra történt mindez, nem tudok így hirtelen másképp érezni iránta.
2021. ápr. 17. 05:20
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Én ezek után nem foglalkoznék vele. Oldja meg ahogy tudja, felnőtt ember. Ha megcsalt, akkor meg nem értem Te mért törődsz még vele ennyire nem érdemli meg, ha nőt fizetni tudja meg tudja oldani az albérletet is ...
2021. ápr. 17. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
És ha most nem tudja fizetni az albérletet, milyen változás lesz 2-3 hét múlva, ami után majd el tudja magát tartani? Te tudod megbocsájtasz-e neki, de ebből ítélve hogy még te mennél el a saját lakásodból, csak hogy szegény ne szívja meg, hát... Engem biztos nem érdekelne mi lesz vele hiába szeretném. Ő sem foglalkozott veled mikor elment és pénzért kefélt. Hogy derült ki egyébként?
2021. ápr. 17. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Qurva nagy pancser vagy, ha engeded h 3 hetet ott maradjon miután megcsalt! Én ott helyben kitettem volna a szűrét! Ruhait osszepakolom , az is mehet a ház/lakas elé.


De amugy is egy igazi balek vagy. Elmondom mi lesz: anyudhoz koltozol 2-3 hétre, miután 2-3 hét után sem koltozott el, (kitenni ugysem tudod) kozli, hogy hát ő rettenetrsen megbánta, sajnálja stb. És többet nem lesz ilyen, bla bla bla. Te pedig visszafogadod.

Sok boldogsagot

(Mondjuk ujra megteszi majd, de nem baaaaj...te elnézed)



Egyébként, azt irtad, hogy most nem biztos, h ki tudna fizetninegy albit. Igaz? Erdeklodnek, hogy 2 3 hét mulva mi fog valtpzni? Akkor makd már ki tud?

2021. ápr. 17. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Elég nagy butaságot csinálsz,ha ezért te költözöl el.

Nagy a valószínűsége,hogy együtt fogtok maradni,ha ezt megléped.

Mert rájön,hogy egyszerűbb megoldás téged megpuhítani és az neki is kényelmes,ha megbocsátasz.

Gyakorlatilag következmények nélkül lépett félre.

Egy alig 2 éves kapcsolatban megcsalni a másikat nekem azt jelenti, hogy soha nem is volt igazán jó, nemhogy tökéletes.

Albérletre nincs pénze,de melletted meg tudod spórolni k.rvázásra. Ez aranyos...

Ne legyél ennyire naiv,se vele se senki mással,mert nem fogod majd érteni,hogy miért használ ki mindenki.

Az életben mindenhez érdemes következetesen hozzáállni.

Néha nagyon nehéz,nem is mindig sikerül,de meg sem próbálni nagyon nagy hiba.

2021. ápr. 17. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

"Most arra gondoltam, hogy 2-3 hétig maradjon itt az én lakásomban .."


Jó ötletnek tűnik. Hadd vigyen fel másik nőt a lakásodba és az ágyadba, amíg te Anyukádnál meghúzod magad.

2021. ápr. 17. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
semmi önbecsülésed sincs?? Még ma pakold össze a cuccait és tedd ki az ajtó elé!!
2021. ápr. 17. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

"Megcsalt, most szakítanék, de nincs hová mennie. Ilyen esetben mi a megoldás?"


A megoldáson neki kéne gondolkozni, nem neked, miután közölted vele, hogy mennyi időt kap arra, hogy kiköltözzön.


De ha mégis úgy gondolnád, hogy a történtek után inkább megjutalmaznád a viselkedését, akkor költözz ki a saját lakásodból, hogy hadd élje szabadabban tovább az életét.

2021. ápr. 17. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!