Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hányszor csaltátok meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányszor csaltátok meg a párotokat mire elmúlt a bűntudat és már mindegy volt?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 20. 08:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
10-es, ezért nem kéne meggondolatlanul gyereket csinálni mindenkinek. Nőben és férfiban is rengeteg olyan van, aki az első szembejövővel azonnal családot akar alapítani. Úgy vállalnak gyereket, hogy még egymást sem ismerik. Nem tagadom, nőben és férfiban is rengeteg olyan van, aki direkt a gyereket használja fel a megromlott kapcsolatában, hogy rajta keresztül álljon bosszút, de miért van ez így? Értelmes, intelligens emberek ilyet nem csinálnak. (A valóban értelmesekre gondolok, akik nem papíron azok)
2021. ápr. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
62%
Nem meggondolatlanság, szerintem te neked nincs családod, hogy ilyeneket mondasz. Egy gyerek jöhet egy tökéletes házasságba, x év után. Más tészta, hogy sokszor pont szülés után változik meg gyökeresen a két fél kapcsolata. Vagy simán rájönnek még plusz 5 év múlva, hogy két idegen lettek. Ezt előre senki sem tudhatja
2021. ápr. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem emlékszem...csak arra,hogy egyre jobban kitoltam a határokat. Először csak petting volt, aztán csak ő élvezett el, aztán csók és a többi...De szerintem nem túl sokszor egyébként,mert tarthatatlan volt az az állapot. Szerintem olyan háromszor, max. négyszer.
2021. ápr. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
13 Mi lett belőle?
2021. ápr. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Egy szeretői kapcsolat (neki is, nekem is van párom) és kölcsönös szerelem. És már azon is elgondolkodtunk,hogy összejövünk..
2021. ápr. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!