Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Velem csalta a jegyesét, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem csalta a jegyesét, de most bűntudatom van?

Figyelt kérdés

Tudom, egy idióta barom vagyok .

A helyzet a következő:

-volt egy srác az életemben, akibe szerelmes voltam, ő viszont nem akart semmi komolyabbat tőlem

-belementem, hogy csak "barátok extrával" kapcsolat legyen köztünk, csak hogy vele lehessek, ő volt az első

- megismert egy másik lányt és "szakitottunk"...egy ideig még beszéltünk,de csak barátok voltunk, nem volt semmi köztünk

- 2-3 év után úgy hozza a sors, hogy újra találkoztunk,egy egyetemre jártunk ,csak ő végzős volt én meg gólya

- elkezdtünk újra beszélni,elmondta, hogy eljegyezte a csajt és mennyire szereti őt (örültem neki, de mélyen valahol mégis fájt)

- a golyabeavato bulin ő is ott volt, az este úgy ért végett,hogy lefeküdtünk egymással (azt mondta, ha van kedvem még találkozhatunk, ujrakezdhetjuk a régi barátságunkat)

- ezek után megprobáltam őt elkerülni mivel nagyon nagy bűntudatom volt

Hogy tudjam elfelejteni őt? Tudom, hogy csak kihasznált...de mégis kötnek hozzá még érzelmek :(

Hibás vagyok mindenért, hiszen a megcsalás 2 emberen múlik.


2021. márc. 21. 16:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Én kitálalnék a jegyesének..
2021. márc. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Sport.


Amúgy meg éveket elcseszhetsz rá az életedből, ha foglalkozol ("barátkozol") vele továbbra is.

2021. márc. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%
Ez egy köcsög. Megérdemelné, hogyha van bizonyítékod kitálalj a menyasszonyának. Ha ezt nem is teszed meg, tiltsd le mindenhonnan és ne rágd magad. Elsősorban őt köti a hűség. Lehettél volna erősebb és nemet mondhattál volna, de ha szereted úgy nehéz. Kihasznál téged is meg a másik nőt is.
2021. márc. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Lenne bizonyítékom,sms-ek ahol beismeri,hogy mi volt azon az estén és hogy azt írja,hogy még találkozhatnánk.

Egy köcsög, de nem akarom, hogy én legyek az, aki miatt tönkremegy a kapcsolatuk. Sajnálom a jegyesét, jobbat érdemelne :(

A srác azt mondja, hogy szereti...csak kell neki a "kaland és az adrenalin"

2021. márc. 21. 16:22
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát én tudni szeretném, ha a vőlegényem félre kacsingat... mielőtt még gyereket is szül neki jobb lenne kitálalni
2021. márc. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mentsd meg azt a szegény lányt.
2021. márc. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
12%
Jól gondolkodsz kérdező, ne tálalj ki. Akik arra buzdítanak válaszolók azok csak a levegőbe beszélnek.
2021. márc. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Nehogy bekavarj a menyasszonynál, mert még ehhez képest is sokkal rosszabb helyzetbe kerülsz.
2021. márc. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Milyen rosszabb helyzetbe? Most őszintén, tegyétek a szívetekre a kezeteket, ti nem szeretnétek tudni erről a menyasszony helyében? Mert én rohadtul. Kérdező nem miattad ment tönkre a kapcsolat, hanem a köcsög fószer miatt. Ha adrenalin kell, akkor ne tartsál menyasszonyt, mert a kettő együtt marhára nem megy. Ez a tanulság.
2021. márc. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
12%
Gondolj már bele, hogy mennyire szemét helyzet lenne ez: eleve a csaj ha nem akarja nem hiszi el. Akármit mutat neki (mindegy az sms az email bármi), ha nem akarja elhinni. Onnantól kezdve ráuszítja az összes haverját, a családot, a testvéreit és semmi nem védi a kérdezőt a népharagtól. Ezt egyedül nem tudja kivitelezni, csak ha jópáran állítják ugyanezt, de még az sem biztos, hogy elég. Ha akar magának egy csomó rossz napot, akkor tegye csak ezt.
2021. márc. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!