Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elmondanátok a barátnőjének?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondanátok a barátnőjének?

Figyelt kérdés

Ha valakinek ismerős, már írtam ki kérdést a sztorival kapcsolatban, de most mást kérdezek.

Hülyített egy pasi, barátnője van, ott akarta hagyni miattam, de nem mertem belemenni mert túl fiatal is hozzám, és csalta már meg a nőt, nem megbízható. Viszont addig csapta a szelet, hogy végül beleszerettem, de addigra már nem akart engem annyira. Tartott a dolog, néha mondta, hogy költözzünk össze, de aztán mindig eltávolodott, gondolom a nő miatt, de én addigra már reméltem, hogy lesz valami ebből köztünk. 2 éve tart, erre most kiderült, hogy terhes a nő, akit folyamatosan ott akart hagyni állítólag.. Tehát most itt vagyok én összetörve (abba most ne menjünk bele, hogy hülye voltam, hogy végül beleszerettem egy foglalt pasiba), és ott vannak ők boldogan, babát várva. Kíváncsi vagyok, ti elmondanátok a nőnek, hogy 2 évig csalták és ott akarták hagyni? Mivel elég igazságtalan ez, hogy ők boldogan élnek, én pedig ki vagyok bukva.. (nem fogom elmondani, csak kíváncsi vagyok más mit tenne ebben a szituban)


2021. ápr. 25. 17:52
A kérdező szavazást indított:
Igen, elmondanám, nem érdemli meg a pasi a boldogságot
Nem mondanám el, éljenek boldogan
36 szavazat
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
56%

Ha 2 évig jó volt így akkor most miért kavarsz? Magadnak köszönheted ezt a helyzetet. Téged most csak a bosszú vezérel.


Megérdemled a sorsod.

2021. ápr. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Írtam hogy nem mondom el, csak egy ilyen féreg boldogan él azok után hogy évekig csalta a nőjét, a másikat meg hülyítette?
2021. ápr. 25. 17:57
 3/32 anonim ***** válasza:
77%
Legalább tanultál ebből. Belerúghatsz a srácba, ha jól esik, de nem leszel semmivel előrébb.
2021. ápr. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Mondom mégegyszer, nem áll szándékomban elmondani, csak ez nagyon igazságtalan szerintem ami történt.
2021. ápr. 25. 17:58
 5/32 anonim ***** válasza:
67%
Teljesen mindegy 2 évig nem volt féreg? Dehogynem.
2021. ápr. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

Te akkor lennél boldog ha te varnal gyereket es massal menne felre?


Majd jonni fog akkor is ha nem lehet szex meg amig korhazban az asszony aztan amig nincs szex. Annyira tipik.


Ha nem mész az agyára még használgatni fog. 1000 biztos.

2021. ápr. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
De igen, persze csak most ért véget a remény nálam. Eddig reméltem, hogy igazat mond, persze sok a 2 év, de én több mint fél évig nem akartam őt, utána pedig már hol akart engem, hol nem, ez váltakozott.
2021. ápr. 25. 18:03
 8/32 A kérdező kommentje:
Pont ez is volt az egyik ok, amiért nem vagyok vele, hogy velem is ezt tette volna, ha a másikkal is. Tudom, hogy jobb így. Csak mért vert át? Meg a másikat is? Undorító.
2021. ápr. 25. 18:05
 9/32 A kérdező kommentje:
Én csak azt nem tudom felfogni, hogy egy ilyen alak boldog, én pedig aki vártam rá és szerettem, romokban heverek.
2021. ápr. 25. 18:06
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy boldog.

Ha belegondolok hogy en olyannal élnék aki mellett masok izgatnak fel. Marhára nem lennék boldog.

2021. ápr. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!