Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elmondanátok a csaj pasijának...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondanátok a csaj pasijának hogy a barátnője megcsalta az én (ex) barátommal?

Figyelt kérdés

Megcsaltak. Megtudtam hogy az egészet a csaj kezdte el,a volt párom meg nem tudott nemet mondani.

Voltak gyanus jelek,én számonkértem a páromat is,sőt még a csajnak is írtam hogy vegyen már vissza,kicsi gyerekünk van de még kb én voltam az értetlen a csaj szerint aki nem birja felfogni h férfi és nő között lehet barátság. Párom akkor meg ki tudta dumálni a dolgot. Hinni akartam neki és elhittem a meséjét. Akkor még nem tudtam hogy már akkor d.ugtak.

Később bukott le a párom.


El fogom hagyni a gyerekünket is viszem. A dolgot nehezíti hogy még anyagiak vegett kénytelen vagyok itt lakni. Se ő se én nem tudunk külön költözni egyelőre.


Ő amúgy békülne,de én nem akarok. Ugyanúgy beszél a csajjal és találkozik is vele. De perste tagadja,pedig van bizonyítékom is h megbeszélik találkoznak. De semmi konkrétat nem irkalnak egymasnak amiből vki aki nem tudja a sztorit lejön h mit is csinálnak.


Az ex párom nem tudja h bizonyítekom is can,csak belehazudik a képembe h nem tartja vele a kapcsolatot azóta h bebukott.


Tartok tőle hogy ha elmondom a csaj pasijának megnehezitem az együtt lakást amig itt kell lennünk.


De dühítő,hogy mig az én és a gyerekem élete felborult,a csaj vigan együtt él a pasijával. És van pofajuk még ugyanúgy talalkozgatni is.


Hallgassak és tűrjek? Mit tennétek?


2016. szept. 13. 21:42
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
2-3 hónap múlva tudunk csak költözni
2016. szept. 13. 21:43
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, elmondanám, aztán akár össze is költözhetnek azzal a riheronggyal, és lakhatás megoldva.
2016. szept. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

De a mi lakhatásunk sajnos nincs akkor még megoldva :-S


Ezért nem tudom mit tegyek. Szívesen elmondanám neki milyen emberrel él együtt,de akkor csak még jobban megnehezitem azvegyutt lakást mig itt kell lennünk. Így is elég sz.ar a gyerek miatt azért tartom magam.

De mire el tudunk menni 2-3 hónap arra már úgymond elévül ez a dolog és lehet nem is hinné el a srác nekem

2016. szept. 13. 21:53
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
El.
2016. szept. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, ha elmondod a srácnak úgyis kidobja a csajt. Akkor legalább az exed többet lehet vele, és kevesebbet lesz otthon, nem kell nézned a pofáját. Adná az ég, ha össze is költöznének (megérdemlik egymást), te meg ott maradhatsz addig a gyerekkel.


De ha nem így lenne, akkor is, miben nehezítené meg a dolgot, ha elmondod?

2016. szept. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Bunkó velem,fenyeget h el veszi a gyereket tőlem,szar anyának tituál,stb... Már most ilyen ha elmondom csak rosszabb lesz.


Egyedül nem tudom fenntartani még gyerektartással se az albit.

2016. szept. 13. 21:59
 7/16 anonim ***** válasza:
16%

Elmondom, mi fog történni. Nem fogsz tudni elköltözni a barátodtól, mert nem tudsz egyedül fenntartani egy ingatlant, ezért kényszerűségből kibékülsz majd a barátoddal, és lenyeled, hogy megcsalt. Ezután újra megcsal majd és ez mindaddig fog tartani, amíg nem lesz annyi pénze, hogy ő maga elköltözzön. Akkor fog elhagyni téged. Ezután pedig folytathatod a kispénzű és iskolázatlan egyedülálló anyák keserű és kilátástalan életét.


Ehhez képest bájos, hogy téged az foglalkoztat, hogy elmondd-e a csak pasijának vagy ne.:)

2016. szept. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Nem fogok vele kibékülni semmiképpen.

Azért kell még 2-3 hónap együtt lakni mert neki is nekem is van hitel elmaradásom. De okt.1-től már én is ujra dolgozom novemberbe lesz fizetésem,amiből az elmaradásom tudom rendEzni. A decemberi fizetéfizetésből meg kisebb olcsóbb albit tudok berelni.

Neki is októberben-novemberben lesz plusz munkaja és tudja rendezni amit kell,majd kisebb albit nezni.

2016. szept. 13. 22:10
 9/16 anonim ***** válasza:
20%
Elmaradások, meg egyedülálló anyuka kisgyerekével olcsó albérletet keres. Na ennek is biztos happy end lesz a vége.
2016. szept. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
95%
Én elmondanám, mégpedig azért, mert mindenki megérdemli az igazságot.
2016. szept. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!