Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van aki nem bánta meg, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki nem bánta meg, hogy megbocsájtotta a megcsalást?

Figyelt kérdés

Nem is attól félek hogy újra megtenné, hanem hogy én nem bírom elfelejti azt hogy mit tett, és ha eszembe jut akkor az nagyon rossz


enyhülhet ez később?


2021. ápr. 26. 10:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
Nem fog enyhülni, mert a bizalom oda van már. És lássuk be, hazug, csaló emberekben nem is lehet hosszabbtávon megbízni. Az alap személyiségük adott, az mindig megmarad.
2021. ápr. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
Enyhülhet, de valószínűleg sose fogsz már megbízni benne. Nálam a megcsalás kiábrándulással folytatódik.
2021. ápr. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem vannak. Én ismerek ilyet. És azóta a férfi ki van kötve mint egy kutya, viselkedik mint egy idomított ló, és marad a nejénél, aki a szamár
2021. ápr. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
70%
Én a kapcsolatunk elején megbocsátottam egy botlást. Nehezen indult a kapcsolatunk, nem is értem a mai fejemmel, hogy maradtunk egyáltalán együtt. Akkor még nem vettem olyan komolyan ezt a kapcsolatosdit, így túl tudtam lendülni idővel a dolgon, mert bevallotta és utána bizonyította, hogy engem akar. Mai fejjel már nem tudnék szerintem ezekután bízni, de akkor még ment. Végül 7 évig voltunk együtt, kb egy év után teljesen el is felejtettem a történteket és nagyon jó kapcsolatunk volt. Aztán egyéb dolgok miatt ért véget, más irányba fejlődtünk. De biztosan tudom, hogy többet nem csalt.
2021. ápr. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
45%

Megnézném azt a biztosan tudást...Bocs, de én voltam szerető, volt aki úgy csalta az asszonyt, hogy heti egy alkalommal fél órával rövidebb volt a munkaideje. Ennyi, ennyit nem tudtak otthon. Belefértem. Szóval jobb hogy szétmentetek

Nem értem mit bizonyít valaki hogy azt akarja, akit megcsalt. Ez totál ellentmondás. Ha engem akart minek csalt? És ha nem bukik be? Most hiába, hogy ő vallotta be, ez kamu. Csak akkor vallja be bárki ha érzi hogy rezeg a léc, megelőző hadművelet

2021. ápr. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%
6.evben olvastam egy beszélgetést, amiben a kapcsolatunkrol érdeklődött valaki és ott írta, hogy a kapcsolat elején hibázott, de azóta eszébe sem jutott ilyet tenni. És nem, nem tudta, hogy azt a beszélgetést én is olvastam, tehát nem hiszem, hogy hazudott volna. De teljesen mindegy, neked nem mindegy, ki milyen kapcsolatban él?
2021. ápr. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
16%
Gondolom véletlenül turkáltál a levelezésében? :)
2021. ápr. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én megbántam. Bizalom oda, ő folytatja, lelki békém nincs.
2021. ápr. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőm is így járt.

A férje szeretője kitálalt, erre a férje szinte mindent kidumált. Kb félévih tartott, h jófiú volt a férj. Addig mint a kispincsi rohangált a felesége körü. Aztán biztonságban érezte magát.

Jöttek a vidéki utak, a mindig kitisztított autó, lefordított telefon....

Mi pedig hallgatjuk, milyen igazunk volt, válni kellett volna.

2021. ápr. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
26%

Én nem bántam meg,27 éve vagyunk együtt,4 éve csalt meg. Rohadt nehéz volt,

de tudtam hogy érte megéri. Ha nem jött volna össze,akkor se bánnám,hogy esélyt adtam neki..De ehhez emberi értékek kellenek,mindkét oldalról...

2021. ápr. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!