Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit történt a megcsalás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit történt a megcsalás után? Bevallotta a párod vagy lebukott? Meddig tartott a viszony? Ha megbocsajtottál volt valami bűntetése? Vagy csak magadban dolgoztál a feldolgozáson. Milyen a kapcsolat a megcsalás után?

Figyelt kérdés
2020. nov. 6. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
Szerinted milyen lehet utána a kapcsolat? Én nem tudnék túllépni rajt főleg nem egy hónapokig tartó viszonyon. De sok sikert neked.
2020. nov. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%

Nálatok hogy történt ő mondta el? Mert nem mindegy...

Ha úgy bukott le akkor borítékolható hogy újra megteszi, mivel tudja hogy elnézed. Csak ügyesebb lesz.

2020. nov. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%
Nem lenne megbocsájtás, mert ha szembe tud hazudni, direkt tud bántani, akkor semmi szükség rá az életemben.
2020. nov. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%

Ex férjem lebukott. "Jó" barátja hívott félre egy haveri összejövetelen,ahol elmondta hónapok óta van nője. Én akkor hazaindultam,rohant utánnam,a szemébe ordítottam,az ajtón még bejött,megnéztem a telefonját majd kirúgtam.

Ezután két utcával odébb kivettek albérletbe egy házat😂 majd 3 hónappal később szakítottak.

Rá pár hónapra vissza akarta könyörögni magát szegény pára,de sikerült meggyőzni hogy nem lenne jó😀

2020. nov. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Még nem is tudtam százszázalékig,hogy megcsal,de minden jel arra mutatott,de végig tagadott.Később a szomszédasszony árulta el,hogy már 4 hónapja volt szeretője.Nem bocsátottam meg,szakítottam vele.Pár hónap múlva bepróbálkozott,mert az utód lelépett.
2020. nov. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!