Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Bántad már meg, hogy hűséges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bántad már meg, hogy hűséges maradtál?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 26. 13:12
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
26%
Mind a 3 exemhez az voltam. De ők nem. Ebből elég volt. Mostmar en sem leszek aranyos. Minden palimat csalni fogom. N
2021. ápr. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
90%
1-es, gratulálok, tehát másokon állsz majd bosszút az exeid szemétsége miatt. Komolyodnod kell még, nem keveset.
2021. ápr. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
19%
Nem maradtam hűséges 🤷‍♂️ de nem bánom. F
2021. ápr. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem bántam meg, hogy hűséges voltam, hiszen ez az én döntésem volt és tükörbe tudtam nézni azóta is. Legfeljebb azt bántam meg, hogy túl sokáig voltam olyan kapcsolatban, ahonnan már ki kellett volna lépnem.
2021. ápr. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
95%
Mindig az voltam de volt, hogy engem megcsaltak. Magát a rossz kapcsolatokra pazarolt időt sajnálom de azt, hogy normális ember vagyok azt nem.
2021. ápr. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Illetve hát nem is feltétlenül azt bántam meg, hogy hűséges maradtam, hanem hogy nem szakítottam hamarabb (mondjuk azt többször is).

Ami kifejezetten a hűséget illeti, ott egy kapcsolatom (végén) volt egy ilyen időszak, amikor másik városba mentem egyetemre, az akkori pasim meg maradt a szülővárosomban. Koliban laktam, gondolhatod, hogy lett volna lehetőségem félrelépni, a csábítás is ott volt, mégsem tettem. A pasim persze otthon kb a költözésem másnapján már összejött egy csajjal, mondván, hogy én úgyis félre fogok lépni, minek legyen ő a balfék. Hát, én nem léptem félre, de nagyon bántott, amikor két hónap múlva megtudtam, hogy van neki más is mellettem (amúgy minden hétvégén hazautaztam és esténként is mint valami hülye kis pincsikutya ott ültem a laptop előtt, hogy vele beszélgessek, és még véletlenül se menjek el a tök jó ismerkedős kolibulikra). Szóval ebben az esetben őszintén megbántam, hogy nem éltem a lehetőségekkel, nem érdemelte meg a hűségem. Mondjuk az jobb lett volna, ha eleve szakítunk, amikor elköltöztem, de meg akartuk próbálni a távkapcsolatot is. Vagyis ezek szerint csak én.

2021. ápr. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
90%
Nem. Nekem tiszta így a lelkiismeretem. Csak jót ad vissza a karma. Neki viszont nem.
2021. ápr. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Olyan kapcsolatban sem, ahol engem viszont megcsaltak. Maximum azt bánom, hogy adtam második esélyt vagy hogy nem szakítottam hamarabb, azt sosem, hogy tiszta lelkiismerettel álhattam tovább. Kifejezetten örülök neki, hogy sose süllyedtem idáig.
2021. ápr. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Sokat vívódtam azon, hogy érdemes volt-e több alkalommal is hűségesnek maradnom, amikor más meg nem volt az velem szemben. Viszont így megmaradt a gerincem, amit igen sokan nem mondhatnak el magukról, és reggelente sem kell szembeköpnöm magam a tükörben, ez azért jó érzés...
2021. ápr. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
25%
Igen. A nagy szerelmet bun kihagyni, es a halalos agyon nem alszent kispolgarok itelete erdekel.
2021. ápr. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!