Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Kit választanál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit választanál?

Figyelt kérdés

Kihűlt házasság, de egyben gyerek, család, rokonok,barátok.

Vagy szerelem, új élet, de régi rokonaid, barátaid elfordulnak tőled


2021. ápr. 27. 22:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
57%
Utóbbit.Kit érdekelnek a rokonok.N
2021. ápr. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
27%
1es, de mellette szerető...
2021. ápr. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
31%

Ja s lehet lepontozni, de sokan ezt csinálják....

2-es.

2021. ápr. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

1 😄


Igen, lehet benne valami, de van olyan akinek ez szempont, meg hát a barátai. Mert családi barátok

2021. ápr. 27. 22:08
 5/16 A kérdező kommentje:
2 Ilyen nincs. nem csalunk :)
2021. ápr. 27. 22:08
 6/16 anonim ***** válasza:
65%
Egyértelmű, hogy szerelem. Nem vagyok óvodás. A rokonoknak volt 18 évük, hogy előírják, hogy éljek. Onnantól semmi közük hozzá. Ha pedig a barátaim elfordulnának tőlem, azért, mert boldogan szeretnék élni, elgondolkodnék, hogy milyen barátaim vannak. Szerencsére ilyenek nincsenek. Szerintem gondold át a kapcsolataidat🤔
2021. ápr. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Igen, de ha a szerelmet választod, mindent nulláról kell kezdened. Elmagyarázni mindenkinek, hogy miért váltasz.

X kor felett sok közös barát lesz, és sok rokoni kapcsolat összefonódik

2021. ápr. 27. 23:26
 8/16 anonim ***** válasza:
65%

Miért kéne elmagyaráznom? Senkinek nem tartozom elszámolással, mindenkinek mindenről annyit mondok, amennyit akarok.

Ahhoz, hogy annyira gyáva legyek, hogy attól pánikoljak, hogy nullaról kell kezdenem, újra kéne születnem. Egyszerűen ez nem lehet szempont, ha a másik oldalon az van, hogy élek még 10/20/30/50 évig.

#6

2021. ápr. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
8 Hát mondjuk ezzel nem tudok vitatkozni...
2021. ápr. 27. 23:40
 10/16 anonim ***** válasza:
71%

"Igen, de ha a szerelmet választod, mindent nulláról kell kezdened. Elmagyarázni mindenkinek, hogy miért váltasz."

Miért kell magyarázkodni olyanról amiről senkinek semmi köze.

Én sem kérem számon az ismerőseimet, barátaimat, hogy milyen fétiseik vannak, az asszonyuk mit szeret az ágyban, hogyan elégítik ki egymást stb.

Ez nem az én dolgom.

Mikor szexre kerül a sor nem a rokonokkal és nem a barátokkal fogok ágyba bújni, szóval ne az én farkammal verjék a csalánt.

2021. ápr. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!