Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit választanál? Házasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit választanál? Házasság vagy új ember?

Figyelt kérdés

1. 13 éves házasság, két kisebb gyerek. Nagyjából problémamentes, de erős kötődést inkább a megszokás ad. Próbáltad feléleszteni, de ezen a szinten tart évek óta minden. Összetartás, szexuális vonzalom van, de egysíkú.


2. Egy új ember, aki teljesen újjávarázsol. Nem szerelem még, de az is lehet belőle. Erős szexuális vonzalom, de még nem volt szex. De már bevallottátok egymásnak, hogy ilyen erősen nem hatott már rátok így senki.


Otthon minden jó, de körülbelül elvagytok. Nem vágysz új életre, mert akkor legatyásodnál és a gyerekeket sem bántanád.

Viszont gondolatban egy új és független életet képzelsz el, ahol kötetlenül dughatsz a naplementében és az a másik minden porcikáját neked adja.

Tartós és sírig tartó a házasság, a másik viszont rizikós.

Házasság lapos, másik izgalmas.


2021. márc. 29. 15:56
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
100%
A megcsalàsok szeretősdi kapcsolatok pont ezert vannak gondolom
2021. márc. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 A kérdező kommentje:

1. Igen, de a megcsalás rizikó. Irdatlanul vágysz a másikra, de közben észnél kell lenned. Nem kockáztatnál.

De ennyi év után ...


2. Rendben :) Remélem kiélted ennyivel magad.

2021. márc. 29. 16:00
 3/47 anonim ***** válasza:
93%

Minden 2.ffi lelép es otthagyja a sz.rban az asszonyt akit felcsinàlt a kolykeivel.

Ezt már be kene vezetni biologiaórára is tanitani az emberegyedekrol az mellé, hogy a madár fészket epit, a majom meg a halott majomkölyköt se engedi el, meg stb.


Nem is értem a kérdező min gondolkozik egyaltalán. Teljesen szabvány.

2021. márc. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
92%

Ennyi idő után ezzel a nővel is idejutnál, aki most jött képbe.

Az újdonság varázsa is elmúlik egyszer.

2021. márc. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
100%

13 éve nem sok idő!

Az új is hip-hop ki fog hűlni nálad!

2021. márc. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 A kérdező kommentje:

4...


5. Ilyeneket mindig olvasok itt. Nekem ez nem érv. Te maradj akkor egy lapos kapcsolatban, mert úgysem jön jobb. Én szeretném hinni, hogy jöhet.


6. Nem sok? Hát nekem az :)



Honnan tudja itt bárki mi fog kihűlni?



Én arra vagyok kíváncsi hogy ki mit választana, de úgy látom, hogy én lennék a szemét, és az a rendes aki azért marad, mert úgyis ide jut ki x év után. Szerintem ez nagyobb becsapás

2021. márc. 29. 16:20
 7/47 anonim ***** válasza:
100%

Az emberegyed:

Nem épit önálló fészket, az előző generáció nyakàn lóg még ivarérett korban is.

A hímegyed minden nőstényt próbál levadászni, a nőstények pedig kiteszik a mellüket mint a pávián a piros fenekèt, ezzel jelezve hogy termékeny.

A párzàs csak ritkàn törtènik utódnemzési céllal. Inkább a mennyiség számít. Ezèrt gyakran nemibetegek is.

El elvétve megesik hogy egy pár tagjai monogám kapcsolatba kerülnek egymással.

Ilyenkor esélyes az utódnemzès. De gyakorta terméketlenek meddők a nőstények, viszont ezt ellensulyozza hogy más nőstény több utóddal rukkol elő.

Amikor az utód már életképes(értsd tud jàrni és vannak fogai enni), onnanstól a hímegyed ujabb vadászatra indul mert a páviánfenék csábítja.

Hajlamosak elhagyni az almot is végleg.

2021. márc. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
97%
És az új nő hogy viszonyul a két kisgyerekhez? Ha mikor a naplementében romantikáztok, és a gyerek odaszalad, hogy "Apu, kakilni kell." Vagy mikor mennétek wellnessezni, de a gyereknek 38 fokos láza van, és borul a program? Vagy az legyen az anyjuk gondja?
2021. márc. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
80%
Ja és a hímkölykök büszkén lépnek aztàn apjuk nyomdokaiba.
2021. márc. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 A kérdező kommentje:

Ti mit választanátok.!!

Ez a kérdés, nem visszakérdezni kell

2021. márc. 29. 16:32
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!