Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A szennyesben idegen alsógatyá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szennyesben idegen alsógatyát találtam, nem az enyém és nem a fiaimé. Megcsal?

Figyelt kérdés

Találtam a napokban egy idegen alsógatyát a szennyesben.Megkérdeztem a fiaimat és nem is az övék.Lehet megcsal a feleségem,egy ideje már hidegek az éjszakáink.

54/F

47/N



2017. okt. 17. 15:30
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

abszolút lehet.

De ezt sosem értettem, hogy hogy nem lehet erre vigyázni, ha valaki valakit megcsal..

Érthetetlen számomra, hogy ennyire nem bírnak odafigyelni.


Sajnálom kérdező, nagyon sajnálom, igen, valószínű megcsal.


Egy kétgyerekes negyven közeli háziasszony

2017. okt. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Mekkora a mérete? Fiúé vagy férfié?


Melegítsd fel az éjszakáitokat...

2017. okt. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem meg netto baromság. Nem hagyom ott az alsógatyám a szeretőmnél, pláne nem a szennyes kosárban. Nekem is van pl olyan alsóm, amiről nem is tudtam. Ha az orrom alá tolják, akkor azt mondom nem az enyém.

Baxki, reggel full álmosan tudolás után kiveszek a szekrényből egy alsót, azt sem látom miyen színű...

2017. okt. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Valahol a kettő között,fiúnak nagy buggyos,férfinak feszülős
2017. okt. 17. 15:40
 5/26 A kérdező kommentje:
Remélem,nem nézem ki belőle,hogy megcsaljon,vallásos már 10+ éve eggyüt vagyunk diplomás és nem is a legjobb alkat
2017. okt. 17. 15:41
 6/26 anonim ***** válasza:
97%

Érdekes kérdés.

A nők nem szoktak ilyet hibázni, de mégse fekszik ez az egész...

2017. okt. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak feltunne az illetonek szex utan amikor felveszi a nadragjat h hoppa hol az alsom?!

0.01% az eselye h meg a szennyeskosaratokba is beledobja... dugd az asszony orra ala es nezd meg az arcat.

2017. okt. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
24%
Nyilván megcsal. Őszintén, milyen reális magyarázat van még? Talált egyet az utcán és hazavitte neked, csak kimosta mielőtt odaadja?
2017. okt. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
2 fia van,akik gondolom jarnak haverozni,sportolni,keveredhetnek a cuccok tesin,edzesen vagy hazibuliban.
2017. okt. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
92%

Ès akiè az alsó, az gatya nèlkül ment haza??? 😀

Ugye, ezt nem gondolod komolyan, hogy megbszták otthon az asszonyt, majd az illető behajította a gatyáját a szennyesbe?? Fiaid haverjait is kizártad?

2017. okt. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!