Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért szajkózzák itt ezrével...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szajkózzák itt ezrével (főleg a nők), hogy kutyából nem lesz szalonna?

Figyelt kérdés

Rengeteg hűtlen férfi lesz hűséges más kapcsolatban. Mindig olvasom, hogy a hűség döntés kérdése meg ilyen baromságok.

Hát akkor már nem mindegy?

De a kérdésem lényege, hogy miért akarják elhitetni, hogy egy ember ha hűtlen egy kapcsolatában, akkor mindben az lesz?

Szerintem egy hűtlenség egy kapcsolathoz köthető, nem emberhez.

Okkal csalnak az emberek.

Persze kivétel erősíti a szabályt alapon lesz akinek ez egy életcél, de legtöbb ember egy rossz kapcsolatban csal.

Ettől még a következő kapcsolatában nem feltétlen fog.


2021. ápr. 29. 15:36
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
83%

Nő vagyok. Szerintem minden kapcsolatban mások az emberek. Nem feltétlenül hűtlen mindenki, aki már az volt egyszer egy előző kapcsolatban. Én csaltam már meg férfit. Őszintén szólva, akkor nem is értettem, hogy miért. Ráadásul lelkiismeret furdalásom sem volt. Végül rájöttem, hogy azért nem, mert egy kalap sz*r volt a kapcsolat,de, akkor még nem láttam olyan tisztán, hogy nincs jövője ennek az egésznek.

Most férjénél vagyok. Észre sem veszek senki mást rajta kívül. Annyira tökéletes számomra, hogyha keresnék se találnék jobbat. Szuper társ és apa. Sosem csalnám meg. A 10 év alatt egyszer sem gondoltam semmi ilyesmire.

2021. ápr. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
66%
A hűtlenség kizárólag jellem kérdése. Ha egyetlenegyszer botlott meg korábban és azt is megbánta, akkor az még lehet normális, de akinél ez több kapcsolatban is előfordult az szart se ér és nem fog tartósan megváltozni.
2021. ápr. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Annyira tökéletes számomra, hogyha keresnék se találnék jobbat


Ezt jó olvasni :)

2021. ápr. 29. 16:00
 14/21 A kérdező kommentje:
12 Jól van, akkor te is ismersz mindekit egyesével...
2021. ápr. 29. 16:01
 15/21 anonim ***** válasza:
55%
14 Szerintem majd én eldöntöm, hogy kit milyen paraméterek alapján tartok szardarabnak :) Számomra az embert csak a cselekedetei határozzák meg, nem a gondolatai vagy az érzései.
2021. ápr. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
50%

#10 [link]


És valszeg igen. ¯\_(ツ)_/¯

2021. ápr. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
63%
Azért hülyeség ez az állítás, mert azt feltételezi, hogy aki eddig nem csalt, az jó eséllyel ezek után sem fog, mert ő különb. Erkölcsileg feljebb helyezi, pedig simán lehet, hogy csak lehetősége nem volt, vagy a félelem erősebb volt benne, de ettől még semmivel sem jellemesebb.
2021. ápr. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

15 Szerintem meg engem nem érdekel :)


16 Okéé 🤣


17 Mi más? :)

2021. ápr. 29. 16:24
 19/21 anonim ***** válasza:
72%

Akartam írni egy normális választ, de olyan arrogáns, bunkó segg a kérdező, hogy inkább hagyom a fenébe.


F

2021. ápr. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Ezért írtál egy ilyen értelmeset? :D Most komolyan, szerinted ez érdekel valakit? Várj mindjárt álmatlan éjszakáim lesznek, mert te nem írtad meg, amit akartál

:D

Komoly érvágás ez nekem :D

2021. ápr. 29. 21:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!