Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi az a szint, ami után már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az a szint, ami után már nem tudnátok megbocsátani, hogy megcsalt a párotok?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 29. 20:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak testileg? Szóval ha csak mást dug meg érzelmek nélkül az oké?

Elég megengedő vagy

Egyébként pedig ilyen nincs. Csak max olyanoknál akik egy-egy alkalomra, de folyamatosan vadásznak. Ők az igazi férgek.

Lehet hogy az érzelmi megcsalás rosszabb , de legalább nem egy szociopatával voltam addig

2021. ápr. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Megcsalásnál nincs olyan szint, amit megbocsátok. Ha máshoz szalad a problémáink megoldása, őszinteség helyett, akkor nem egymást keressük, nem bízhatok meg benne.
2021. ápr. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
44%

Hellótok!


FFi vagyok. Két dolgot szeretnék hozzátenni:

- Nem szeretnék hímsovinnak tűnni, de a megcsalásban sem működnek egyformán a férfiak és a nők. A férfiaknál sokkal többször az ösztön, a vágy hajta az "elkövetőt", még akkor is, ha a házasságban kielégítést talál a feleségétől. Egyszerűen a szex - és más semmi...

Ha jól gondolom, A nő sokkal inkább a teljes lelkét (és persze a testét is) adja a külső kapcsolatba.

Gondolom: Ha a nő csal (bár a házasságban kielégítést nyer), akkor ott érzelmileg vége a dolognak. A férfiaknál a kapcsolat nem biztos, hogy rámegy (hacsak a feleség meg nem tudja). Tovább szeretheti a feleségét.

- A másik, hogy a férfiak, akik nem lelnek kielégítést a házasságban (mert fáj a fej, elérte a nő a tervezett gyermekszámot, elmúlt a nagy szerelem, így a nagy vágy is, vagy csk mindig fáradt a feleség, ...) könnyebben "vadászhatók le", lépnek férre, mint hasonló esetben a nők.

Igaz a kiváncsiság, a vágy egyre inkább megjelenik a feleségeknél is. :)

2021. ápr. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Persze a nők és a férfiak már csak ilyen különbözőek...


Egy ember csal akkor ott nincs szeretet, tisztelet, őszinteség


Csak ámítod magad azzal, hogy az a férfi szeret aki megcsal

2021. ápr. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Talán 1 kivétel van, amikor a pia dominál. De mondjuk szerintem az sem megbocsátható. Én tuti nem bocsátanám meg.

Férfiként mondom, én csaltam meg a volt feleségemet. Az okokat nem kezdem el sorolni, felesleges..... De a csaj is csalta velem a férjét. A lényeg, én semmi tiszteletet nem éreztem a feleségem felé, nem érdekelt, el is mondtam itthon, hogy kapcsolatom van. Még 2 évig szenvedtünk utána, nyilván szerető nélkül de hál' istennek elváltunk. ♥️. Én mikor elkezdtem csalni, előtte jeleztem a problémáimat itthon, nem volt rá semmi féle reakció, egyszer betelt a pohár és mondtam, lesz ami lesz......

Azóta újra nősültem, van 1 szép gyerekem, szeretem a feleségem és eszem ágában sincs megcsalni. Sőt, ha látom, hogy valaki flörtöl még majdnem kellemetlenül érzem magam. 🤷🏼‍♂️🤷🏼‍♂️🤷🏼‍♂️

2021. máj. 1. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!