Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szóljak a barátnőmnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szóljak a barátnőmnek hogy ez nem normális kimerültségi szint?

Figyelt kérdés
A barátnőm végzős egyetemista, napközben sokszor van gyakorlata, jelenléti órája ami miatt bejár, de vannak napok amikor csak online előadásai vannak. Ezeken napközben ott van, majd a késő délutánt, estét együtt töltjük, közös házimunka, főzés, vacsora, tévézés,( szex, néha), ilyesmik. Majd lezuhanyozik, átöltözik kényelmes ruhába, főz egy kávét magának, és olyan este 9-10 körül leül ismét tanulni. Van hogy hajnal 4-5 felé mellém fekszik és alszik néhány órát, de akkor is 7-kor már felkel, viszont mostanság inkább reggel az asztalra borulva, alvás közben találom, vagy a fotelban ülve alszik tablettel a kezében (azon tanul). A szex neki már kb csak kötelesség, nincs is orgazmusa, ingerlékenyebb lett sokkal, és sokszor olyan miatt kötekedik ami régen egyáltalán nem érdekelte. Teljesen szétszórt, de tényleg nagyon, múltkor elment úgy gyakorlatra hogy se kontaktlencsét se szemüveget nem vett, és nekem kellett utána vinnem (régen ilyen soha nem volt). Aztán hétvégéken pedig 12-14 órákat is képes aludni, de utána is fáradt. Próbáltam neki többször szépen, higgadtan elmondani hogy ez nem jó, és valamit ki kéne találnunk, akkor csak elsírta magát hogy ő már nem látja a kiutat, és nem tud mit tenni, ezt ki kell bírnia. Sokszor tényleg annyira fáradt hogy már sír. Szerintetek mit tegyek?

2021. márc. 17. 05:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
75%

"közös házimunka, főzés, vacsora, tévézés"


ehelyett kéne tanulni


"főz egy kávét magának, és olyan este 9-10 körül leül ismét tanulni."


ehelyett meg aludni.


az meg h alvás helyett sír, azt se értem különben.

simán át kéne szervezni dolgokat és nem lenne probléma, de vmiért ő is tipik nő, imád szenvedni.

2021. márc. 17. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Én erre az időre átvállalnám a házimunkákat, addig tanulhat, este pedig annyival többet aludhat.

Én ebben az időszakban 1x szexeltem csak, mindent a párom csinált nekem csak tanulnom kellett, de sajnos így is keveset aludtam, mert el lett cseszve az anyaggyűjtés és 1 hét alatt kellett csodát tennem.

2021. márc. 17. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
92%
Ha segíteni akarsz neki, akkor vállald át a házimunkát és főzést, ahelyett meg tanuljon. Hétvégén is több ideje lenne tanulni, ha a hétköznapokat normálisabban osztaná be. Egyébként milyen egyetem ez, ahol szorgalmi időszakban éjszakákat kell áttanulni? Én jogra jártam, ami nem volt egy sétagalopp, de ilyet max vizsgaidőszakokban csináltam.
2021. márc. 17. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
69%

Én átérzem. Pénzügyi főiskolát végeztem. A sírás kerülgetett olykor, volt, hogy el is ért. Nem tudom kérdező Te jártal e egyetemre, de ha nem, akkor nem tudod elképzelni sem. Es erre raadasul rájön az a stressz is, hogy hiaba tanulsz egy vizsgára, ha a tanarnak nem tetszik a pofád, mind1 mit mondtál el/irtál le, megbuktat/kib*sz vizsgáról.


Ha segiteni akarsz, vedd át a háimunkát, es mindent amit lehet, hogy ő tudjon tanulni, meg alkalomadtán pihenni.

Nagyon örülök, hogy a párom (most már férjem) nem akkor járt egyetemre amikor én. (10 év van köztünk), mert igy nem volt gond soha, ha egy "kontaklencsés" helytetben segitenie kellett. Nélküle nem tudtam v.na végig csinálni az tuti.

2021. márc. 17. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
96%
Fura, hogy barátnőd ennyit tanul, műszaki végzettségem van, de vizsgaidőszakon kívül nem kellett ennyit tanulni. Szerintem is vállald át a házimunkát, ne eröltesd a szexet, helyette próbáld rávenni, hogy együtt feküdjetek le aludni. Mire készül, mikor lesz túl rajta?
2021. márc. 17. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
41%

Gondolom, a fő gond a szexhiány, a többi maszlag.


Főzz, moss, takaríts helyette, az az igazi segítség, nem itt "tanácsot kérni".

2021. márc. 17. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
87%

6 szerintem is amiatt irta ki a kerdest, volt mar hasonló srac lehet h ő az..nem a csaj allapota izgatta hanem h hullafáradtan nem volt kedve hancúrozni.

5 ,hát jó neked nálunk oktober elejétől vizsgaidőszak elejééig állandóan zhk voltak. Ha nem sikerültek pápá félév

Kérdező talan főzzél te, takaríts te.vagy rendeljetek, lehet menüt is nem kell draga.

2021. márc. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
64%
Nem az 5-ösre kéne hajtani minden tantárgyból. Én pénzügy-számvitelre jártam és csak a vizagaidőszak hajtott meg igazán. Ami tárgy őszintén érdekelt, azokból kevés tanulással is 4-5-ös voltam, mert szinte nem is éreztem tanulásnak a tárggyal foglalkozást. Ami nem érdekelt, abból jó volt a 2-3-as. Viszont az ilyen kis maximalista haverjaim ugyanezt mondták, hogy állandóan tanultak, majd összeestek, stb. És minek? Ugyanúgy meglett a diploma neki is és nekem is. Olyanra felesleges szénné tanulni magad, amire aztán soha nem lesz szükséged.
2021. márc. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell vele ezt rendesen beszélni. Egy normális kapcsolatban ezt értelmesen fel lehet vetni és lehet ötleteket adni. Pl te több házimunkát vállalsz, ő meg legyen kedves normálisan tanulni inkább délután és éjjel aludjon veled, mert kiég.
2021. márc. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
8 ez nem mindenhol van igy, hogy csak az 5os ert szívás, amugy meg nem kell tanulni. Valahol heti szinten több zh van honapokon at, eleg idegőrlő.
2021. márc. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!