Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért nem keres az ex szeretőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem keres az ex szeretőm?

Figyelt kérdés

Ő a házas. Nem is bukott le.

Már vége, csak nem értem, azt hittem, hogy írni fog, de már 2 hónapja nem hallottam felőle.


Furcsa, hogy most hirtelen a felesége szoknyája mellett ül, holott eddig onnan menekült

Hirtelen megint szerelmes lett?


2021. ápr. 30. 14:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
70%
Probálja rendbehozni a lelkiismeretét,majd keres.
2021. ápr. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
82%

Azért nem keres, mert vége.

Ezen mit nem értesz?

2021. ápr. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
70%
Ennyi volt benned, kiszedte már nem kellesz.Az hogy mit csinál az asszonyal már nincs közöd.2 hónap alatt már megdugta egy tucatszor a te emléked már halványul. Ennyi.
2021. ápr. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Tőlem megdughatja, nem tudsz ezzel megbántani. 💁‍♀️

Csak érdekes a hirtelen jött változás

2021. ápr. 30. 14:10
 5/20 anonim ***** válasza:
46%
Vagy beléd lett szerelmes és azt nem tudja már vállalni 🤷‍♂️
2021. ápr. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Miért lett vége? Ki szakított?

Ha ő, akkor lehet talált másikat, ha te, akkor minek keressen?

2021. ápr. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Én, de nem sírt össze-vissza. Elfogadta, megértette. Szóval inkább kölcsönös volt
2021. ápr. 30. 14:59
 8/20 anonim ***** válasza:
62%

Kidobtad, de azt várod, hogy keressen és érted teperjen, mikor amúgy is csak egy lyuk voltál?

Szánalmas egy sztori.

2021. ápr. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Nem kidobtam, és bánatodra nem egy lyuk voltam, de látom téged a kötekedés éltet. Csak tessék :)
2021. ápr. 30. 15:16
 10/20 A kérdező kommentje:

Egyébként őszintén sajnálom azon nőnemű társaimat, akik csak úgy tudják jól érezni magukat hogy egy másik nőt lyuknak degradálnak.

De nekem ettől nem lesz rosszabb napom.

Szóval kedves 8-as, nyugodtan kiélheted magad, mert ettől se csúnyább, se hülyébb, se értéktelenebb nem leszek.

Feltettem egy kérdést, és aki normálisan válaszol annak én is fogok, de aki nem, innentől fogva nem.

Álmodj róla, hogy egy szerető mindig lyuk.

2021. ápr. 30. 15:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!