Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A szeretőm sosem keres engem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szeretőm sosem keres engem, mindig csak én őt, miért?

Figyelt kérdés

Messengeren szoktunk beszélni, én szinte minden nap keresem őt, de ha nem írok rá akkor ő se, volt már hogy 4-5 napig se beszéltünk egymással, és nem írt akkor sem, végül én írtam neki megint.

Miért lehet ez?

Amikor írok akkor viszont mondig teljesen normális meg örül nekem.


2018. nov. 16. 08:56
 1/10 A kérdező kommentje:
Férfi vagyok, ő a nő.
2018. nov. 16. 08:57
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szeretőd. Ergo nem vagytok kapcsolatban, csak a szex kell. Így nem is fog ölni abba a részébe, hogy kötődjetek egymáshoz.
2018. nov. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Ez itt az iskolapéldája az 'Isten nem ver bottal' mondásnak: Szerelmes vagy a szeretődbe, ő viszont a helyén kezel téged.
2018. nov. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

neked van nõd othon akit neha megkef.lsz, es ha hianyod van irsz a masik csajnak?ezt igy kell erteni,vagy hogy?

Miert nem zarod le a kapcsol.ha nem jo es kezdesz ujat, vagy ha nem lehet nem tudsz varni?

2018. nov. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Lehet elfoglalt, van jobb dolga, stb.
2018. nov. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%

Nagyon egyszerű a válasz: mert megteheti. Keresed, tartod vele a kapcsolatot, türelmesen vársz rá stb.


Olyan ez mint a kutyasétáltatás, ha eltűnsz a kutyusod szeme elől kétségbeesetten keres-szaladutánad, de amíg lát a szeme sarkából nyugodt és ő vágtat előre, te meg rohansz utána kétségbeesetten :D

2018. nov. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 D. Brasco ***** válasza:
24%
Egy szeretővel minek napi kapcsolatot tartani?!?Most te vagy nem tudod mit jelent ez a szó vagy tudod csak nem tudod ahhoz tartani magad!
2018. nov. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező te többet gondolsz bele ebbe a "kapcsolatba" mint kéne. A csaj meg helyén kezeli. Világos hogy nem közömbös neked, de viszonzást ne várj hisz nem is várhatsz. Ez nem erről szól.
2018. nov. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is az itt a kérdés inkább, hogy te miért akarsz vele mindennap beszélni. Szereted?
2018. nov. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
23%
Én is minden nap beszélek a szeretőmel. De Ő ugyan ugy keres engem mint en őt.
2018. nov. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!