Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Milyen mikor valaki azért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen mikor valaki azért nem mer válni , mert a tágabb családi körtől fél?

Figyelt kérdés

Maradtál házas, egy kihűlt kapcsolatban és hagytál valamit veszni, mert lebukás után csak a párod aki megtudta, de nem volt merszed felvállalni a nagyobb család előtt, hogy félrementél?

Vagy szimplán már nem működik a kapcsolatod, de van gyereketek és nem akarsz a világ szemete lenni anyós-após, rokonság előtt?


Inkább a kényelemes, biztos életet választja, mint önnön boldogságát?


2021. máj. 3. 11:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Na, csak lebuktál? Idáig még csak lebukás közeli állapotban voltatok, azért kellett szakítani.


Egyébként elgondolkodtató, melyik is a megfelelőbb, a boldogabb élet.

A kényelmes, biztos, nyugodt élet.

Vagy az új, ismeretlen, amiben csak a szerelem a biztos, de semmi más.

Mert két nagyon fontos dolog van egy életben szerintem. Hogy szeress/szeressenek, meg a nyugalom.

Na most ezek közül az egyik az egyikben van meg biztosan, másik a másikban.

De mindkettő bizonytalan az egyik verzióban.

2021. máj. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
1# És te melyiket választanád? Hosszú távra?
2021. máj. 3. 11:28
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Benne kell lenni a szituban, ahhoz, hogy véleményt tudjon mondani az ember. Miből mennyi van meg, tudni, érezni kell.

Amúgy nem jó embert kérdeztél, mert én korábbi tapasztalat miatt extrém módon a nyugalomhoz ragaszkodok.

Olyat meg nem tapasztaltam még, hogy a szeretet oda-vissza teljesen hiányzik, nem tudom az milyen, mikor teljesen érzések nélkül, totál kihült kapcsolatban élnek egymás mellett a felek.


1.

2021. máj. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%
En a szerelmet. Van egy jo mondas, ugy szamitson vki velemenye, h ot ev mulva meg fontose. Lehet meghalnak a szulok tiz ev mulva, te meg nem mertel kockaztatni es boldogan elni. Tapasztalatom szerint mindenki aki lepett, boldogabb.
2021. máj. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

3# Totál kihűlt nem jelenti, hogy nincsenek érzelmek. Csak nem úgy ahogy két társkapcsolatban lévő közt kéne.


4# Ez egy elgondolkodtató dolog. Köszönöm

2021. máj. 3. 11:53
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Anyósom eléggé agresszív tud lenni és eléggé befolyásos azon a környéken ahol él. Amikor ex-sógornőm megcsalta sógoromat és válni akart, olyan mocsok-lavinát kapott, hogy még én is megijedtem. Akkor én is nagyon dühös voltam sógornőmre. Aztán lassan árnyalódott a helyzet. Mostani feleségén látom, hogyan kezelhette az előzőt. Nem írok inkább semmit. Férjem és sógor ég és föld.


Viszont én is elgondolkoztam, mert évek óta elég sok probléma van, hogy mit tennék, ha válni akarnék. Sógornőt és szüleit évekig zaklatta anyósom telefonon, ocsmányságokat terjesztett róluk (ez egy idő után oda vissza ment, nagyon szép volt :( tehát azért a régi sógornőm sem volt szent).

Szerencsére mi távolabb élünk, de szüleimmel is vannak közös ismerőseik, ők sajnos a közelben laknak. Lövésem sincsen mit tennék ezzel a részével, ha a szüleimről terjesztene valamit, vagy zaklatná őket. De ennek ellenére, ha pár éven belül nem tudjuk megoldani férjemmel a dolgokat, én válni szeretnék. Gyerek nincsen, így nyilván könnyebb. Nem akarok arra eszmélni 70 évesen, hogy ennyi volt.

2021. máj. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha menni akarnék, akkor nagyon nem érdekelne a tágabb család 🤷‍♂️
2021. máj. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
7# Nem éreznéd rosszul magad, hogy kiesel a körből?
2021. máj. 4. 00:24
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán, nincs olyan nagy család, hogy zavarjon a dolog 🤷‍♂️
2021. máj. 4. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Ismerek ilyet és nem tudom felfogni miért ilyen gyáva. (nem nem a szeretőm :D)

De konkrétan rossz nézni , hogy ilyenek számítanak neki

2021. máj. 4. 13:38
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!