Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit gondoltok errol a viszonyrol?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok errol a viszonyrol?

Figyelt kérdés

Szerette a. Feleségét pedig nem volt jó a házasságuk, szeretet pótlás miatt menekült hozzám,sokszor érzete h belém tudna szeretni ezzel párhuzamosan az érzelmei csökkentek is a felesége iránt. De ahogy jobban mégismert elmúltak az érzelmei, ettől független a vonzalom memaradt és az erzes hogy szeret velem lenni megamaradt. Úgy döntött szakít velem mert az erzelmei elmentek csak szexre nem akar hasznalni hiaba vonzodik hozzam. Elment új munkahelyre is, de elvalasunkor mondta h nem akarja Velem megszakítani teljesen a kapcsolatot, szeretne néha beszélgetni velem és nem akarja h mint 2 idegen legyünk mert kotodik hozzam es az elete resze vagyok. Azt mondta így h szakított velem valoszinu a házassága nem lesz fentarthato mert a Feleség nem adja meg neki azt amit én adtam szeretetet és törődés és valószínű h akkor radobben h igy nem mehet a hazassaga, és ha Úgy alakul felkeresne 1 rendes kapcsolatra engem, mert hosszú ideig voltunk együtt és szeretett alapvetően csak rossz volt az időzítés mivelakkor kerültünk egymás életébe, mikor neki felesége volt. Mindig mondta ha nem lenne családja simán osszejonne velem párkapcsolatra

Mert bár az érzelmei lecsokkentek kozrejatszott h titkosviszony problémás es. Ez tette tonkre a kapcsolatunkat, de 1 rendes kapcsolatban másabb lennék,jobban is oda. Tennénk magunkat nem úgy mint 1 viszonyban.

Mit szóltok a történethez? És. Mit szóltok ahoz h miattam volt elviselhetetlen a házassága, de én most mar nem leszek nincs aki egyben tartsa a házasságát. Ilyenkor az embernek már ez1 elég erős pofon felrazas h elvaljon nem? Mert még szeretozes előtt nem oldódott a. Hazassaga, szerető képbe kerülese kényelmessé tette a szar hazassagat így h egyedül maradt rajohet h nem jó így neki? Rajhet h még fiatal nem kellene így élnie? Lehetne 1 rendes kapcsolata ahol szeretve van

Nem történt lebukás, azért szakított velem meert ez a. A. Viszony megmergezte a kapcsolatunkat. Azt mondta h elhagyott és. Új munkahelyre ment most fog eltelni h mi lesz, de ha nélkülem már nem elviselheto ottthon, akkor elválás mert én tettem elviselhetove neki azal h tőlem kapott törődés és nem a szexre értem. Nem tudom h akkor lenne bátorsága újra. Felmérési csak mint rendes. Kapcsolat.

Egyébként barátnőm ugyan ilyen cipőben járt. Ő is sok év. Után összegéről a szeretőjét mert mikor mind 2. Egyedülálló lett felmérések egy,azt rendes kapcsolatra. Immár 6 éve együtt vannak



máj. 22. 12:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, nem olvastam el teljesen. Nehogy bevedd, hogy annyira sz*r a kapcsolata a feleségével... Jó hamar rádunt.

Felrakott a polcra, hogyha az asszony kidobja, mert egy gerinctelen tapló, akkor ne essen két szék közé. Ne dőlj be neki.

máj. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a kamut te komolyan elhiszed? Azt mondta, nem szeret. Ezek után te maradnal vele ? Miért nincs onbizalmad, tartanod ??
máj. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező se téged, se a nejét nem szereti. Lehet valamikor szerette őt, de téged soha és nem is fog. Megmondta, tudod, hogy egy pótlék voltál. Amit nem kapott meg otthon azt veled kompenzálta. Elhitette TALÁN magával, hogy szeret téged és te veled BIZTOSAN, hogy együttélne. De már hozzátette később, hogy nem szeret téged csak fontos vagy számára és ha nem lesz jó otthon sehogyse akkor válni fog. Habár az elejétől fogva amióta ismered nem volt jó a házassága!

Egyértelműen hazudik neked és megint csak pótlék lennél, elrakott téged talonba.

Akármibe lefogadom, hogy válni nem fog inkább keresni fog újabb szeretőt te meg várni fogsz rá mikor lép le.

Az is lehetséges, hogy elvál összejön veled. De megmondta, hogy nem szerelmes beléd. Tehát téged is megcsalna ugyanúgy mint a nejét.

máj. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Tipikus mondatok egy férfitól aki kihasználja a szeretőjét és érzelmileg manipulálja:


- Nem tudok elválni a gyerekek miatt

- Nem tudok elválni a hitel miatt

- Nem alszunk már együtt a házastársammal, nincs köztünk semmi intim kapcsolat

- Csak barátok vagyunk a feleségemmel, mégiscsak 15 éve ismerem és ő a gyermekeim anyja

- A feleségem azt mondta félreléphetek, csak soha ne tudjon róla

- A feleségem tudja hogy van valakim, csak azt nem hogy ki

- Beléd tudnék szeretni ha..

- El tudnám veled képzelni komolyan, ha..

- Majd elválok ha..

- Bárcsak téged ismertelek volna meg előbb..

- Te megadsz mindent, amit ő nem

- Nem szeretném ha másokkal is ismerkednél, az nem ugyanaz mint hogy nekem feleségem van

- Beleőrülök ebbe a helyzetbe, én vagyok az egész helyzet áldozata

máj. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

"Mindig mondta ha nem lenne családja simán osszejonne velem párkapcsolatra."



Versus



"A. Viszony megmergezte a kapcsolatunkat. Azt mondta h elhagyott és. Új munkahelyre ment most fog eltelni h mi lesz, de ha nélkülem már nem elviselheto ottthon, akkor elválás mert én tettem elviselhetove neki azal h tőlem kapott törődés és nem a szexre értem."


Csak a szeretője voltál és persze a lelkiszemétládája. Pontosabban az ingyen pszichológusa/egótunningolója és a kurwája.

Nem akart kurwázni, perkálni és jól jöttél.



Hihetetlen milyen buta, önbecsülés nélküli emberek léteznek. A szeretősdi sose kapcsolat és sose lesz belőle nyugodt, szeretetteljes, hűséges kapcsolat.


Akármikor félrelépne melletted is, nem tisztel senkit az égvilágon.


A saját gyerekét/gyerekeit, feleségét szarba se nézi.

Akkor szerinted majd téged többre tartana? Most se néz másnak mint egy tárgynak/eszköznek a saját lelki/testi kielégülése miatt.


Mikor ébredsz már fel a hiábavaló álmaidból?

máj. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen az, ha valaki keptelen normalis kapcsolatot kialakitani. Ketsegbeesetten belemenekul egy megalazo helyzetbe es remenykedik. Perdze ezt a masik fel is tudja, es szavakkal taplalja. De igy latszik megunt teged, megse voltal a vilagraszolo szerelme, arra is rajott, hogy nem te vagy a legelesebb kes a fiokban. Tudod az ember tartasa ott kezdodik, hogy nem megy bele meltatlan helyzetbe. Amikor te ugy dontottel, hogy szereto leszel, azzal mar be is araztad magad. A baratnod a ritka kivetel volt, nem egy kovetendo pelda. Menj epits magadnak onerobol kapcsolatot ahelyett, hogy a lepattanora varsz. Kevesebb kart okozol es talan tobb sikered is lesz.
máj. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
90%
Felejtős a pasi! És kész. Ne fektessük ebbe több energiát. Nem kellesz neki. Löki a megszokott hablaty dumát. Te pedig megeszed.
máj. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Annyiban nem hazudott h jelenleg n3m szerelmes belém, meg ő szakított. Szeretőt nem tudná már találni másikat mert 1 műszakban járna a feleségével együtt jönnek mennek melózni tehát így esélytelen h szeretője legyen. A feleségét sem szereti már ezt is mondta. Csak még nem annyira szár h kilepjen. Én meg még nem vagyok elég jó h kilepjen
máj. 22. 13:35
 9/18 A kérdező kommentje:
Mikor kezdtük a viszonyt meg szerette a feleségét csak idővel élmény ott is az érzelem h nem történt semmi amitől javult volna köztük a hazassag
máj. 22. 13:36
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem szerette ha veled feküdt össze. El kellett volna válnia. Téged csak kihasznál.
máj. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!