Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerettél vissza a feleségedbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerettél vissza a feleségedbe azért mert ő a gyereked anyja?

Figyelt kérdés

Ez jó ok lehet, hogy újból kezdjétek?

Tehát volt egy kisebb ideig tartó megcsalás, de te a párodban újból felfedezed, hogy ő a gyereked anyja, és ezért ismét megszereted, mert mégiscsak ő adta neked a legnagyobb örömödet?


2021. máj. 3. 20:05
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
84%
Milyen szánalmas kérdés, istenem!
2021. máj. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Párdon? Ez a válasz akkor mi volt? Miért írtál hozzá, ha csak a sértegetés megy? Vedd elő a tükrödet sértegesd magadat
2021. máj. 3. 20:16
 3/30 anonim ***** válasza:
93%
Nem hiszem, ott már valami elromlott és soha nem lesz olyan mint volt, lehet áltatni magatokat akár évekig is, de nincs értelme.
2021. máj. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
72%
Ilyen kérdésre itt sajnos csak sértegetés szokott válaszként jönni. A választ egyébként nem tudom, én olyan pasit ismerek, aki dobta a szeretőjét, mert terhes lett a barátnője, de még az elején vannak, szóval nem tudom mi lesz.
2021. máj. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
88%
Nem hiszem, hogy ez megtörténhet, max kötelességtudatból marad a pasi a családjával. Több ilyet ismerek, van, aki 40 éve házas és 35 éve bánja, hogy nem lépett le.. Felnevelte a gyerekeit, de nem volt utána boldog soha.
2021. máj. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
90%

Visszatartóerőnek kevés volt, hogy te vagy a gyereke anyja, simán bevállalta, hogy lebukik és elhagyod gyerekkel együtt.

Maximum azért puncsol kicsit, hogy ne add be válást, nem akar gyerektartást fizetni.

Most, hogy látta, hogy nem dobod ki, esélyesebb, hogy vérszemet kap és nyíltan csalni fog.

2021. máj. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
81%
Megcsalás nem volt,de olyan igen ,hogy nem éreztem szerelmesnek magam.Kicsit el is távolodtunk még fantáziáltam is mással .Utána egyszer csak átkattant valami és újra jó kapcsolatunk lett.De nem a gyerek miatt.Mindig is jó anyának tartottam .Ez valami más.
2021. máj. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
86%
Persze, a gyerekei anyja vagy, mindig is úgy fog rád tekinteni. Mert ehem változtatni nem lehet. De nőként? Ha megcsalt, nem valószínűsítem hogy akként tekint már rád..
2021. máj. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

Olyan férfi nincs, aki annyira becsüli a gyereke anyját, hogy ez hozzátesz a szerelméhez? Vagy mikor ránéz a gyerekre a párját látja viszont, nem?


És ezért jön rá, hogy neki máshol nem lenne családja.

2021. máj. 3. 21:35
 10/30 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem van ilyen
2021. máj. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!