Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Barátnőm anyja zaklatásért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm anyja zaklatásért akar feljelenteni olvassátok el köszi?

Figyelt kérdés

Szakítottam a barátnőmmel 5 napja.



Ő bevágta a durcát, és keresem, hogy megbántam, stb és békülni szeretnék vele.


Írtam pár SMS-t, 5 nap alatt 5-t kb, meg facebookon üzit, ő csak megnézte nem válaszolt.


Egyszer ottvoltam a házuknál és írtam SMS-t a volt barátnőmnek jó lenne ha kihozná a cuccaim és tudnánk beszélni pár szót.


Erre anyja felhív telefonon száljak le a lányáról, mert feljelent zaklatásért 2 évig terjedő szabadságvesztéssel jár.


és takarodjak el az utcájukból....



elmentem mert mondom úgy se jön ki nem fogok ott fagyoskodni.


(ezután nem kerestem a lányt)


később megtudtam hogy a lány több mindenkivel kavart, feküdt le,


De közösen nyaraltunk stb minden és mindig felvolt háborodva ha csak kicsit is éltékeny voltam h nincs rá okom stb...


összejöttünk egyik nap "hivatalosan kimondtuk hogy együtt vagyunk" aztán másnap már egy csávóval feküdt össze mert annak a névnapja volt.


Az exével is összefeküdt (neki azt hazudta hogy külön vagyunk) facebookon letiltotta a kapcsolatot hogy lássa más ..stb stb...


és még két emberről tudok.


én voltam a nagy hülye mert ennek a lánynak addig voltam jó még ide oda hurcolásztam és a szerelemtől nem vettem észre mi a helyzet.


(ezeket a dolgokat is most tudtam meg, egy közös ismerőstől) az exétől akivel a mai napig jóba van.


de kiderült, ugyan ezt csinálta vele is, mivel úgy jött velem össze, hogy még utána egy hónapig együtt volt az exével.... és az exe se tudott rólam, mert aztmondta a barátnőm hogy csak elmegy, és én se az exéről....



röviden:


ebből lehet komolyabb ügy hogyha feljelent?



kb 5 napon keresztül próbáltam keresni.


vagy is 2 napon keresztül nem két napot kihagytam. szóval úgy 3 napon keresztül



2013. szept. 14. 15:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Verd telibe őket. :D
2013. szept. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

szerintem körberöhögik a rendőrségen !

ne izgulj,pláne ha nem is volt fenyegető sms-ed!

2013. szept. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

egyáltalán nem volt fenyegető :D


mindegyiknél még én kértem bocsánatot meg az votl a legdurvábbb,


hogy: Arra sem vagy képes hogy ne vedd fel a telefont ne nézd meg a facebookot, ennyit értem neked -.- szép bezzeg mikor vittelek nyaralni stb jó voltam...

2013. szept. 14. 15:46
 4/21 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy így alakult. Az sms-ek miatt meg ne aggódj, nem lesz semmi.
2013. szept. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

És te mégis hogy voltál ilyen vak,hogy nem láttad ezeket a dolgokat??


Mondd neki,hogy nyugodtan jelentsen fel. Előbb fogod te feljelenteni,ha nem adják vissza a cuccod.


Hagyd a fenébe a csajt. Már így látatlanba nagy ribi lehet.


18/É

2013. szept. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok. *****18/L
2013. szept. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Ez nem számít zaklatásnak. Sz.rd le őket.
2013. szept. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Dehogy fog ezért a rendőrség ügyet csinálni. Elképzelheted mi lenne a bíróságon, ha naponta ex-párok " zaklatásaival " kellene foglalkozni.


Fogadjuk amúgy, hogy az anyjának nincs fogalma arról, hogy milyen " jókislánya " van és hogy egyáltalán mi volt közöttetek, miért lett vége és miket tudtál meg a lányról utólag, ezért úgy gondolja, hogy te vagy az aljas ex-pasi, aki nem tud belenyugodni a szakításba és tőled kell megvédje a lányát. Ilyenkor egy kétségbeesett szülő bármilyen abszurd dolgot kitalál, ez tipikus.

2013. szept. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Úristen.. Ezek betegek :o sajnálom hogy így átvágott. De hogy még neki áll feljebb -.-

A rendőrség meg erre nem reagálba semmit . Ez hülyeség. Nyugi! :)

2013. szept. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

7es:


igen, imádtak régen a szülei, az utóbbi időben gondolom elkezdte az exem magyarázni a dolgokat anyjának ..stb és megutált..


attól félek, hogy régen amikor úgy mentem oda hogy nem sázmított rám párszor kint a kertnél vártam rá, hogy kijöljön.. stb lezuhanyozzon. (eekkor még együtt voltunk)


csak meglepiből mentem át, de ilyenkor is a szomszédok néztek azthitték szerintem hogy kukkolok vagy bármi


és jóba vannak a szomszédokkal a volt barátnőm és anyukája .... és nehogy még valamit rám dobjanak hogy oda járkáltam leskelődni stb..... igazából ettől félek mert havi 1 ilyen alkalom hogy megleptem és pont fürdött vagy akármi és kint vártam rá....

2013. szept. 14. 16:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!