Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nők, ti mit tennétek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti mit tennétek, ha felbukkanna a párotok életében kb. 10 év után ez az ember?

Figyelt kérdés

Példaként a következő történet: a párotoknak volt egy legjobb barátja, olyan 18 éves kora körül. Nagyon kedvelték egymást, még "viccből" homoerotikus kalandokat is átéltek: közös maszti egymásnak, orál, stb. Aztán valamin összevesztek, és nem beszéltek egymással évekig. Azóta a homoszexuális kalandokat is csak fiatalkori bolondságnak tudta be a párotok (amit már kapcsolatban vallott be). Aztán egy napon ez a régi barát felbukkant kb. 10 év után. A pasitok nagyon örült neki, mikor bejelölte, mert már ő is kereste. Mosoly van az arcán, készülnek a közös sörözésre stb.


Vajon jogos, ha egy nő egy bizonyos értelemben riválisnak tekinti ezt a régi havert a testi dolgok miatt?


2021. máj. 6. 02:01
 1/5 anonim ***** válasza:
64%

Ha az exe lenne (mondjuk legjobb barátnőből level upolt) akkor sem tekinteném "riválisnak".

Felnőtt ember helyén tudja kezelni a múltat. Én sem akarok semmit már az exeimtől pedig nagyon jóban vagyok a legtöbbel, szakítás után is számíthattam rájuk, és férjes asszonyként is bármikor ugranak ha kell. És ez fordítva is.

De a szerelmi szál a múlt.


Szóval ha feltételezzük, hogy a kérdés alanya felnőtt férfi, akkor nem aggódnék miatta, hiszen az már egyrészt a múltja, másrészt tudnia kell ezt kezelni és ha túllépet rajta akkor nincs gond. Ellenben annal örülók, hogy még egy baráttal több lesz neki akire számíthat és akivel felnőtt módjára rendezi a múlt sérelmeit.

2021. máj. 6. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Engem ez a tulzott öröm zavarna
2021. máj. 6. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Bizonyára biszexuális a párod, nem homoszexuális, aztán hetero, aztán kitudja.


Hogy valóban "túlzott" öröm volt-e vagy csak ezt te látod annak, mert zavar a dolog... Illetve nem tudjuk, hogy minek szólt az a nagy öröm, hogy az "exe" bejelölte, és találkoznak, vagy annak, hogy az ifjúságából valami visszacsillant. Lehet, hogy az erotikus kalandok tényleg csak játékok voltak, mi is játszottunk fiatalkorunkban olyat táborban, hogy kivertük magunknak, és hogy ki mikor sül el, mennyi a sperma... most eszem ágában sincs ezt megismételni.


Ha jó párkapcsolatban vagytok, akkor nincs mitől félned, még akkor sem, ha egy réééégi csajjal találkozik, akivel nagy barátság mellett voltak kis komolytalan extra kalandok is olykor.

2021. máj. 6. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez komoly kérdés? Légy oly kedves kérdezd már meg az ismerőseidet, HETERÓK legyenek-hogy viccből mely férfi szopja le a haverját.

El sem hiszem, hogy ez most komoly kérdés.

Én hobbiból nem nyaltam ki egyik barátnőmet sem, és bár tudom van pár férfi akinek ez nem lenne megcsalás mert másik nővel,de az.

Így a párod hidd el, hogy biszexuális, persze hogy tagadja, mert szégyelli, nem meri felvállalni.

De ez nem vicc volt, ez komoly. Legyen már eszed. Sőt szerintem lehet hogy pont még heterónak sem heteró, ha így elnyomta magában, hogy még a bi-ségét sem vállalta fel.

Igen sokat jelentett neki a srác, pláne ennyi év után.Pláne, hogy letagadta hogy komoly lett volna mégis alig várja a találkoztó.

Szerinted milyen sörözés lesz?

Két heteró koccint, és a sör felett megbeszélik milyen vicces is volt mikor kiverték egymásnak?

Párod látens homokos

2021. máj. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
46%
Én a 4.-nek adok igazat, szerintem is a kínálkozó alkalom miatt örül ennyire. Gondolom ezt a hajlamát elnyomta mostanáig, de vele volt már, így azért más.
2021. máj. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!