Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van olyan ember a múltadban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan ember a múltadban, akiért a jelenlegi kapcsolatodat kockára tennéd?

Figyelt kérdés

Most olyan embereket kérdeznék, akik valóban szép, harmónikus kapcsolatban élnek, de van az a "bizonyos" , aki mindig ott maradt keserédes emléknek.


Ha találkoznátok az illetővel, mert úgy hozná a sors, és lenne lehetőséged, akár egy csókra (de tudod, hogy az a csók sokkal több neked) megtennéd?


Hány éve nem tudod elfelejteni?


2021. ápr. 19. 20:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
32%
Van. 20 éve nem tudom elfelejteni, meg tudnék halni érte, és újra ölnék is érte, mint akkor Boszniában.
2021. ápr. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
87%
14 éve nem tudjuk egymást elfelejteni. De hát van kapcsolatom... És nehéz lenne feladni mindent amiért megdolgiztam. Tudjátok a biztosat a bizonytalanert. Pedig ő is szeret de ne nincs rá garancia hogy nem csak pár hónap lenne a kapcsolatunk. Pedig olyan bizalom és szenvedély van közöttük amit sztem senki nem tud elképzeli és sokan nem is értik az ilyet h miért nem vagyunk akkor együtt csak hát nem minden fekete és fehér
2021. ápr. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Én vagyok ilyen valakinek.. Nekem nincs kapcsolatom, neki van. Valószínűleg én is elcsábulnék személyesen, de ez a veszély nem áll fenn. Nem keresem őt egyáltalán. De már nem szeretnék tőle "semmit", halott ügy lenne már ez az egész.
2021. ápr. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

1?


2 Én olyanra gondoltam speciel, hogy ő nem közeledett így maradt plátói. Egyébként én el tudom képzelni , mert velem is volt ilyen. De hasonlóan a tiédhez nem lehet. Csak itt ő a foglalt. Ő veszít, nem én....

2021. ápr. 19. 21:06
 5/22 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem 90% erre igennel felelne.
2021. ápr. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Igen, lehet, csak kíváncsi vagyok :)
2021. ápr. 19. 21:18
 7/22 anonim ***** válasza:
Nekem nincs. Gondolom inkább olyan emberek véleménye érdekelne, akinek van ilyen személy, de ha már így kérdezted, akkor valószínűleg én abba a 10%-ba esek. (Bár szerintem kicsit erős az a 90%)
2021. ápr. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Nincs. Volt régen egy pasi, akibe szerelmes voltam, de nem tett semmit azért, hogy legyen köztünk kapcsolat. Pedig nem voltam semleges számára. Jelenlegi párom pedig bármit megtenne értem. Soha nem hagynám őt cserben.
2021. ápr. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Nincs, és nem is volt.
2021. ápr. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
51%
Azzal az emberrel vagyok együtt, akiért bármit feladtam volna. :) 10+ éve ismerjük egymást, de vagy neki volt valakije, vagy nekem. 2 éve újra találkoztunk. Nem volt kérdés egy percig sem. Ő egy 11 éves, amúgy is rosszul működő kapcsolatot zárt le akkor.
2021. ápr. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!