Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mennyi nő érdekli egyszerre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi nő érdekli egyszerre?

Figyelt kérdés
Létezik olyan hogy egy házas férfinek van egy szeretője, de emellett még foglalkozik egy harmadik nővel is?
2021. máj. 9. 08:50
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem lenne energiám egy harmadik nőhöz. Így is nehéz.
2021. máj. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
65%
Tuti létezik, pláne , ha a szerető nem tudja megadni 100%-osan azt, amire vágyik a másik.
2021. máj. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
90%
#2 De a szerető pont azért van, hogy megadja ami hiányzik, nem? Akkor nem az lenne inkább normál esetben, hogy nem megfelelő a szerető, és másikat kellene keresni?
2021. máj. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
86%
Így látom én is ahogy a hármas. Munka, család, szerető meg még egy másik elég nagy feladat és értelme sincs. A szerető adja meg azt ami otthon nincs meg.
2021. máj. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
48%
persze, siman.
2021. máj. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

#3: vannak ferfiak, akik nem feltetlen azert tartanak szeretot, mert otthon hianyzik valami, hanem mert egyszeruen bennuk van minel tobb no meghoditasanak vagya, magyaran szolva nem tudnak parancsolni a farkuknak. en is ismertem ilyen ferfit, otthon teljesen jo volt a szexualis elete, sot, szerette is a feleseget, de egyszeruen szexmanias volt es imadott flortolni, uj noket meghoditani, becserkeszni, szexualisan kalandozni, mert hatalmas etvagya volt es szerette a valtozatossagot.

az ilyen embernek nem lesz eleg egy szereto, mert nem a szexualis vagy erzelmi potlek miatt megy felre, egyszeruen maniakus es nem tud lemondani a kalandozasrol.

2021. máj. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van olyan ismerosom, ahogy a 6os irta, de az nem ugy tart szeretot hogy napi szinten beszelgetnek, vagy megy a szerelem, hanem idokozonkent talalkoznak es jol erzik magukat. A mostani "paromnak van felesege, es en, azt is nehezen tudta kezelni, en megis feltem, h neme van meg mas is, mert engem hanyagolt, de a felesefe annyira ellenorizte, h lettem en, hogy nem hiszem a sok vita mellett lett volna energiaja meg egy harmadik nore is. Szoval ez embertipus fuggo
2021. máj. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
46%
Nekem van vagy 5 :D feleség mellett :D direkt van egy barna egy szőke egy vörös, kis mellű jó seggű, vica versa. Mikor mihez van kedven.
2021. máj. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
83%

#6 Igen, tudom, hogy vannak ilyen férfiak, de őket inkább alkalmi kalandozósoknak gondolom, nem olyannak akik tartósan tartják a szeretőket.

#3

2021. máj. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Nyolcas.

Na és ezt hogy kell elképzelni? Akár hónapokig figyelgetsz egy nőt? Vagy évekig? Vagy ha nem adja magát könnyen, akkor mész tovább?

2021. máj. 9. 09:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!