Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mennyi nő érdekli egyszerre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi nő érdekli egyszerre?

Figyelt kérdés
Létezik olyan hogy egy házas férfinek van egy szeretője, de emellett még foglalkozik egy harmadik nővel is?
2021. máj. 9. 08:50
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne létezne, vannak ilyen ócska selejtek akik minden nőre rárepülnek.
2021. máj. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
28%

Én nem voltam házas, ez még olyan 21-22 éves koromban történt, hogy volt egy barátnőm, mellette volt egy szeretőm mondhatni, akivel összejártunk kb hetente, meg még mellettük is voltak néha alkalmi csajok. Egyszer volt 4 egymást követő nap, amikor 3 különböző nővel szexeltem (barátnő, "szerető" és egy random csaj) és még 1-gyel csókolóztam, akivel aztán később szintén volt szex.


27/F

2021. máj. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
79%
22-es. Gondolom mind prémium kategóriás nő volt! :D
2021. máj. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Én egyet olyat ismertem, aki a párja mellett visszajárt a volt feleségéhez, aztán meg beleszeretett egy fiatal lányba. Így lett neki 3😒
2021. máj. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
44%
23. Helyes csajok voltak, szívesen küldök képet, mert életem egyik nagyon szép időszaka volt az, amire most visszaemlékeztem. A legszebb a barátnőm volt a szememben, de mindegyik fiatal, vékonyabb, csinos 18-21 körüli egyetemista csaj volt. (Én is az voltam, mármint egyetemista.) Magas, jóképűbb, intelligens srácként nyilván a csinos csajokra megyek rá a mai napig.
2021. máj. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

3-4


Én pedig nem így látom, mert egy speciális helyzetben vagyok benne. Otthon az asszonnyal nincs szex, csak havonta egyszer szoktak kb., mi pedig ritkán tudunk találkozni, egyelőre csak náluk/nála. Amikor együtt vagyunk, az általában arról szól, hogy engem próbál kielégíteni (mert nehezen megyek el), ő meg legtöbbször spontán élvez el (2 nőről van szó egyébként). Mivel szerelmes belém és én sem szeretném, ha rajtam kívül lenne más, megállapodtunk abban, hogy nem fekszünk le mással. Azonban van valaki az életében, akivel már a legelső aktusuk óta 10/10-es a szex. Nagyon nagy az összhang köztük. (Előttem ő volt a szeretője, de belé nem szerelmes). Azt is megbeszéltük, ha esetleg nagyon vágyna erre az összhangra, és nem bír magával meg a szexhiánnyal (tudom, ez ilyen ösztönlényesen hangzik... mert lényegében az is ez nő) akkor el fogja mondani, ha esetleg történt valami köztük. Nos, jövő hétvégén fognak találkozni...és szerintem meg fog történni, aminek meg kell....bár azt sem fogom elhinni, ha azt mondja nem történt semmi.

2021. máj. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!