Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Aki megcsalta a párját, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki megcsalta a párját, miért nem vállalja?

Figyelt kérdés

Ha hónapokig csaltad a párodat, nyilván nem véletlen történt, ami történt és valószínű, hogy nem pusztán érzelemmentes szex hajtot csak egy idő után, ha már a családodat kockáztattad.

Miután bebuktál otthon, miért nem vállaltad akkor már fel? Miért kell ilyenkor kitalálni, hogy a másik nem jelentett semmit, hogy csak szex volt, hogy te csak a párod szereted, meg hogy nem is értheted hogyan történt.


Csak azért kérdezem, mert ha egy hazugságon rajta kapnak, akkor azt hogy akarod megjavítani úgy, hogy tovább hazudsz?

Nem úgy kéne új esélyt adni a házasságodnak, hogy akkor már tényleg megbeszéljétek mi romlott el, hátha sikerül megoldani?


Vagy ilyenkor a megcsaló már csak megúszásra játszik? Jól érzékelem, hogy egy megcsalás után egyik fél sem őszinte már?


2021. máj. 10. 14:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
49%

Komolyan, menj el egy elmeorvoshoz, mert beteges ez a napi 35 szeretős-megcsalós kérdésed!


Amúgy ti nők mi a tökömért nem vagytok képesek elhinni, hogy attól, hogy mással/másokkal is dug egy pasi, még lehet halálosan szerelmes a nejébe?

2021. máj. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
64%

Én nő vagyok

Hónapokig csaltam az exem

Kiderült

Szintén nem hitte el, hogy nem volt benne érzelem bár én jobbnak is láttam, hogy kiderült a dolog. Nem akartam már semmit helyre hozni.

Viszont nekem tényleg nem volt benne érzelem, és a férfi részéről sem 🤷‍♀️

Nem értem ez miért olyan hihetetlen, hogy van ilyen is

Ismertem a pasit egy ideje

Tetszettünk egymásnak külsőre és kB ennyi volt a lényeg.

Egy buliban anno némi alkohol után egymásra kattantunk.

Másnap telón megbeszéltuk hogy jó volt, folytassuk de maradjon köztünk és ennyi.

Soha nem beszélgettünk szinte semmiről, nem programoztunk stb

Dobott egy üzit Ráérek e, összefutottunk, szexeltünk, max még elszívtunk 1 cigit együtt és mindenki ment a dolgára.

Ez ment hosszú hónapokig.

Nem tudom miért kell egyértelműen érzelmeket is párosítani a megcsalásokhoz....

30/N

2021. máj. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Hogy mi bajod van? Itt mindenki annyit ír és kérdez amennyit akar. Van egy ilyen kategória. Örülök, hogy tudod, én mit írtam, kár, hogy nem jött be :D


Viszont szerintem te keress fel sürgősen elmeorvost, mert ilyen házisárkány lehetsz, aki túl sok időt tölt itt, és bizonyára nem egészséges, hogy percenként kutatod az új kérdéseket :D

És ezt csinálod, ha már össze is számoltad hány kérdés van. Keress egy hobbit, jobban jársz, vagy bárkit aki megdug végre :)


És nem, valóban nem hiszem el, hogy egy férfi aki egy másik nőt dugott halálosan szerelmes a nejébe, de szerintem ezt te sem hiszed :D Sőt, most egészen biztos vagyok, hogy téged megcsaltak, ezt biztos, hiszen minek lennél ebben a kategóriában és ilyen dühösen, és persze el szeretnéd hitetni, hogy beléd volt közben halálosn szerelmes 😂😁😁😂😂

Hogyne :D

Hát igen, de cicuka, tudod vannak nők, akikben szorult tartás, és így inkább ilyen fszságoknak nem dőlnek be, csak azért, hogy kovácsnék maradhassanak :)

2021. máj. 10. 14:24
 4/17 A kérdező kommentje:

2 Ja hát vannak ribncok is, ezt tudjuk :D

Vajon miért nem hitte el a párod? Nem értem :) Bár ez is rólad mond el sokat. Megcsalod és közben még megmagyaráznád, hogy őt szereted. Ráadásul úgy csaltad meg, hogy csak megdugattad magad, még érzelem sem volt. Jó filléres vagy

2021. máj. 10. 14:26
 5/17 A kérdező kommentje:

2 Teszem hozzá, ha meg nem akartad megjavítani, ki tudja mire szórakoztál még, és akkor a hozzászólásod nem is releváns. Én olyanokra gondolok, ahol játszák, hogy a párjukat szeretik még

Mint ahogy a nagyon beteg 1-eske mondta: halálosan szerelmes a nejébe 😂

2021. máj. 10. 14:29
 6/17 anonim ***** válasza:
72%

Én nem magyaráztam neki, hogy márpedig nem volt érzelem. Nem mentegetőztem. Ezt csak ő vágta a fejemhez, hogy tuti érzelem is volt stbstb de nem érdekelt mit gondolt, mert mint írtam is nem akartam már helyre hozni a kapcsolatot.

Elmondtam őszintén, hogy csak szex volt, ő nem hitte el. Ez már nem az én problémám.

Nem akartam, hogy kiderüljön, hogy megtudja. Anélkül akartam vele szakítani, hogy ez kiderülne, de késő volt. De ilyen estben amúgyis mindegy lett volna hogy mit mondok.... Elmondtam őszintén, hogy nem volt érzelem azt nem hitte el. De ha azt mondom volt akkor az nyilván hazugság de megnyugtatná saját magát, hogy ó hát neki igaza volt 😂

Ebben semmiesetre sincs jó opció. Egy kiderült megcsalás után meg már úgysem működne egy kapcsolat sem.

De szerintem még mindig jobb így megcsalni valakit, hogy csak szex, és nem pedig úgy hogy abban már érzelmek is vannak.

De kinek a pap kinek a papné...

Nem szégyellem magam. Akkor így láttam jónak. Boldog voltam, most is az vagyok. Mindenki túl lépett mindenen és mindenkinek.

Lehet rib.ancnak nevezni, nem bánt a dolog, én a te véleményedtől függetlenül is élveztem és élvezem az életem a mai napig 😊

Csak megosztottam veled az álláspontom miszerint nem csak a te verziód létezik.

Ne legyél ennyire frusztrált és stresszes. Öregít. Szexelj inkább egy jót 😊😘

További kellemes szórakozást😊

2es voltam

2021. máj. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Nem vagyok frusztált. Viszont akkor te egy olyan kapcsolatban csaltál, ahol már bele sem tojtál.

Megtennéd ezt azzal, akit tényleg szeretsz? Csak úgy érzelmek nélkül?

2021. máj. 10. 14:40
 8/17 anonim ***** válasza:
53%
Ha nem jó szex és nem javul rég akkor igen
2021. máj. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
5%

Mert ez egy személyiségzavar (jellemhiba), aminek része a kényszeres hazudozás. Még akkor is hazudik, amikor az igazsággal jobban jönne ki.

Valójában nincs kapcsolata a valósággal, hallucinál, konfabulál, elmezavaros.

2021. máj. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
8 Komolyan gondok vannak nálad. Remélem emberedre találsz.
2021. máj. 10. 15:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!