Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elmondjam a barátomnak hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a barátomnak hogy megcsaltam?

Figyelt kérdés
Már 1,5 éve együtt vagyunk, és mikor összejöttem vele kb rá egy hétre egy házibuliban csókolóztam egy fiúval. Nem éreztem iránta semmit, de sokat ittam nagyon. Azóta nem ittam egy kortyot sem, nagyon szégyellem magam, viszont a barátomat annyira nagyon szeretem, hogy belehalnék, ha elveszíteném. De komolyan. Nem tudom, hogy jó ötlet lenne-e neki elmondani. Azóta nagyon sokat változtam, és átértékelődött bennem minden. Nagyon gyerekes voltam akkoriban. Egy fiúval sem beszélek már a barátomon kívül. Ha elmondanám, szerintem szakítana velem, és esküszöm ha vissza lehetne csinálni én megtenném. Légyszi csak normális válaszokat adjatok. Amit leírtam, pedig őszintén írtam, és nem azért hogy magamat dicsérjem.
2021. máj. 10. 17:58
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem, hogy mindketten 20 évesek vagyunk.
2021. máj. 10. 17:59
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
Egy egy évvel ezelőtti részeg csók szerintem nem olyan nagy dolog, igazából szerintem mindegy, hogy elmondod-e, mert olyan kis apróság, hogy szerintem emiatt nem szakítana veled a barátod, ha meg nem mondod el, az se gáz, rég volt, megbántad, és nem olyan nagy botlás ez, de ha nagyon nyomja a lelked, akkor add ki magadból.
2021. máj. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
98%
Teljesen felesleges, csak őt bántanád.
2021. máj. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem a hozzáállásod a gáz, bocs.


Csak a végleteket ismered.


Azt mondod nem beszélsz már egy fiúval sem rajta kívül.

Nem attól leszel jó barátnő hogy egy szót sem váltasz más férfival.

2021. máj. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
98%

Teljesen felesleges.

Még szinte együtt sem voltatok és csak egy csók volt, nem megcsalás.

2021. máj. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem ne. Ez csak egy csók volt. Nem arról van szó hogy hónapokig viszonyod volt a barátod mellett, vagy lefeküdtél mással. Szerintem ez nem annyira nagy dolog, pláne hogy akkor még csak egy hete jártatok.
2021. máj. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
64%

Naponta jonnek hasonlo kerdesek es par kiveteltol eltekintve noktol. Elgondolkodtato.


Egyebkent, ha tiszteled a masikat, akkor igen, mondd el.

2021. máj. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
88%
Ne. Nem tortent semmi, felesleges problémát generálnal
2021. máj. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
65%

"Naponta jonnek hasonlo kerdesek es par kiveteltol eltekintve noktol. "


Mert a pasik lelkiismeret furdalás nélkül dugnak félre.

2021. máj. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
94%
Én mindig az őszinteség híve vagyok, de ebben az esetben lebeszélnélek. Fölöslegesen bizalmatlanságot ültetnél el a barátodban. Kombinálni kezdhetne, hogy tudtad eltitkolni másfél évig, mi van, ha máskor is előfordul. Ha barátnőkkel mennél bulizni(a korodból adódóan meg valószínűleg elő fog fordulni)gyanakodna, hogyha iszol, biztos megcsalod, stb. Ehhez képest akkor ő meg szinte idegen volt, nem szexeltél mással, bár csókolóztál, részeg voltál (nem mentség, de már tudod, hogy előfordulhat,hogy hülyeséget csinálsz, így meg tudod előzni. Pl.nem iszol, vagy megkéred egy barátnődet, hogy még időben térítsen észhez, ha úgy alakulna.) A leírásodból látszik, hogy ez egy egyszeri botlás volt egy épp csak kezdődő kapcsolatban, amiből tanultál is. Még a végén attól menne tönkre a kapcsolat, hogy a párod nemlétező dolgokat vízionálna emiatt.
2021. máj. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!