Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Elmondjam a barátomnak, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a barátomnak, hogy megcsaltam?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, most lettem egyetemista. Már két éve van egy barátom, akit nagyon szeretek és eddig mindig hűséges voltam hozzá. Tegnap előtt azonban egy buliban kicsit többet ittam a kelleténél és végül egy másik srác ágyában kötöttem ki. Tudom, hogy hülyeséget csináltam és már ezerszer megbántam, de nem változtathatok rajta csak most gyötör a lelkiismeret és nem tudom, hogy elmondjam-e neki, vagy próbáljam meg eltitkolni.

2016. okt. 6. 21:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%
Ha van benned egy minimális kis gerinc, akkor elmondod.
2016. okt. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
63%
Úgy a tisztességes, ha elmondod neki, ha igazán szereted, akkor tudnod kell, hogy tartozol neki egy annyival, hogy egyenes vagy vele szemben.
2016. okt. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Mondd el. Ezek után nem érdemli meg, hogy ne tudja az igazságot, te pedig nem érdemled meg a barátod. Ennyit erről a kapcsolatról.


u.i.: Ha nem mondod el, de később kiderül, az még rosszabb lesz, mindkettőtöknek. Addig pedig gyötörni fog a lelkiismereted.

2016. okt. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Csak hát félek, hogy elmondom, akkor szakít velem,ha meg nem tudja meg, akkor biztosan együtt maradunk és többet nem csalom meg. Csak attól félek, hogy valahonnan megtudja, bár szerencsére nem egy egyetemen van, én Pesten, ő meg Pécsen, de hétvégéket együtt töltjük amikor csak tudjuk és félek, hogy ha itt lesz velem, nem-e tudja meg valakitől.
2016. okt. 6. 21:26
 5/18 anonim ***** válasza:
80%
Mondd el neki. Azt hiszed, hogyha nem mondod el neki, akkor nem tudja meg. Látja rajtad majd, hogy bánt valami. Előbb-utóbb úgy is kiderül az egész, viszont így, ha már most rögtön elmondd neki, mrg hogy mennyire megbántad, lehet hogy megbocsát. Ki tudja. Mindenképpen legyél vele nyílt és őszinte.
2016. okt. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
45%
Igen.És remélem kapsz utána ku.rva nagy pofont.Hülye rib.anc.
2016. okt. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
76%
Csodalkozol rajta hogy szakita ezek utan veled? Vallald a felelosseget a tetteidert ne pedig a szonyeg ala sopord. Elobb utobb ugyis meg fogja tudni akkor inkabb toled tudja meg elobb most mint mastol utobb az oltarnal.
2016. okt. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
61%
Gratulálok, csatlakoztál a r*ibancok igen népes táborához. Miért nem dobod a srácot és akkor azzal dughatsz, akivel akarsz. Azt mondod most csaltad meg először. Két lehetőség van, vagy kiderül és a pasid elküld a pi*csába jó esetbe, vagy nem derül ki és újra megcsalod. Az hogy ittál nem mentség, csak magát adja az ember részegen és te sajnos ez vagy egy oltári nagy k*urva, akin pár év múlva mindenki átmegy. Majd jusson eszedbe ez a komment, ha így lesz.
2016. okt. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Elmondom neked kedves utolsó, hogy elmondhatsz bárminek és igazad is van, de én nem fogom többet megcsalni őt, nagyon megbántam, amit tettem és többet nem teszem meg, akkor se ha kiderül, meg akkor se ha nem.
2016. okt. 6. 23:13
 10/18 anonim ***** válasza:
72%
Megy is a köremail a Pte összes karának, összes diákjának, hátha valaki megismeri a minta barátnőjét:D hihihi
2016. okt. 7. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!