Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A szeretőt miért a droghoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szeretőt miért a droghoz hasonlítják?

Figyelt kérdés
2021. máj. 11. 17:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
a szerelmet hasonlítják a droghoz
2021. máj. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%

Mert az, tényleg az.

Gondolj bele. Valószínűleg nem lesz a tiéd.

Foglalt félnek azért drog a másik, mert küzdeni kell érte, szervezkedni, sok házasság eleve rossz emberrel köttetett, de nem tudsz kilépni belőle a pénz, gyerek, hitel stb miatt. És jön egy olyan nő/férfi, akinek a gondolatától hevesebben ver a szíved, és te ülsz egy börtönben. No ezért lesz neked drog. Eldobnád, hogy ne szenvedj, és ne kelljen mindent kockáztatni, de nélküle sem megy.

Szingli félnek is ha érzések lesznek. Huzamosabb szeretősdinél egy-két hónap alatt lesznek


Sokan gondolják, hogy a szerető az online terem, mert sokan ott keresnek. Nos én nem. Velem szembejött. Megrogytam tőle. Ő a házas, családos.

Tudtam. Miért mentem bele? Mert kellett. Először csak szexre.

De megismertem és sajnos lassan fülig ért a szám a gondolatától is. Bugyim meg bokáig csúszott.

És nekem miért volt drog? Mert nem ment, el kellett engedni. De így is meg lehet vadulni, mert egyszerűen hiányzik. De közben meg tudom, hogy ha maradok még rosszabb lett volna a várakozástól


Persze nem minden szeretősdiből lesznek ilyen érzelmek, de többnyire igen. Ő meg most játssza a boldog családot otthon, néha meg is tapsolom mikor látom :) Közben tudom kit dugna szíve szerint.


Hát ezért

2021. máj. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Mert hasonló a működésük. Mindegyik hirtelen (rövid távon) "jó" - de hosszú távon egyre több bajt, és szenvedést okoz.
2021. máj. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%

Van ebben is igazság. De már rövid távon is :) Egyszerűen normális értékrendű ember, aki nem azért csal, mert szerinte ez természetes, hanem mert valóban otthon sok gond van és hiányzik valami, akkor szenvedni fog.

Főleg mert sokszor egy szerető pofoz életre, hogy bakker szrul élsz.


Ha meg még kapsz is tőle minőségi szexet, törődést, és ez feltölt, otthon meg leszívódsz, hát elemi szinten fog gyötörni a vágy. Ez fix.

2021. máj. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
Sokba kerül, sok bajt okoz, és családokat tesz tönkre. Cserébe pár perc boldogságot ad.
2021. máj. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Bírom a sok leszavazó megcsalt nőt 🤣😂

Ma különösen sokan vagytok :D


5 Pár perc mi? Te sem tudod mit jelent a szerető szó :)

2021. máj. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
72%
Ki hasonlítja a droghoz? Szerintem senki.
2021. máj. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%
7 Te tuti nem, mert részed nem volt ilyenben 😂
2021. máj. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
79%
Valóban nem drogoztam még. Én kérek elnézést, nem tudtam, hogy csak drogosok válaszolhatnak.
2021. máj. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!