Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak miért hiszik el,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért hiszik el, amit az Instagramon látnak és miért hasonlítják ahhoz az átlagos, hétköznapi nőket?

Figyelt kérdés
2018. márc. 3. 19:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
Nekem nincsenek ilyen ismeroseim, kicsit megalapozatlannak erzem ezt a feltetelezest.
2018. márc. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
56%
Mert ezek általában kisfiúk még és nem felnőtt férfiak. Gondolom 25 alatti ÁLLATI TAPASZTALT "férfiakra" gondolsz :DDDD
2018. márc. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
35%

Nekem nincs instagramom így nem tudom, kikről beszélsz. Ugyanakkor miért nem azt kérdezed, miért nem a valóságot mutatják ott az emberek?

Talán ne azt hibáztasd elsősorban, akit megtévesztenek, hanem aki megtéveszt.

2018. márc. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
48%
Nekem nincsenek olyan férfiismerőseim, akik instagramot használnak. Bizonyára másik univerzumban élünk.
2018. márc. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
49%
Mert egyszerűek a lelkeim.
2018. márc. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
látványmániások
2018. márc. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
84%
Az instagram nem arra való, hogy éretlen csajok egymásnak mutogassák rajta magukat?
2018. márc. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

"A nők miért hiszik el, amit az Instagramon látnak és miért hasonlítják ahhoz az átlagos, hétköznapi nőket?"



ugyanaz a megoldás is.

2018. márc. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
64%
Bizonyára azok pontoznak le, akik azt hiszik az a valóság amit ott látnak. Istenem. Még pár éve én hülyítettem őket, azóta már kinőttem, átvették a helyem új tehetséges női tömegek. Lepontozó meg otthon verheti a nyálát, hadd higgyje azt, hogy az a valóság amit mi teremtettünk neki. :DD
2018. márc. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
29%
Jaj, már megint egy parlagon heverő gyk-s nő, akit a gonosz férfiak figyelemre sem méltatnak. És te miért csak azokat a férfiakat veszed észre, akik a szemedben elítélendő módon cselekszenek? Eszem a zúzádat, lenne sok srác, aki nem a műnőkre és a magamutogató pichákra bukik, csupán tudni kellene őket észrevenni. De persze ha szelektív a látásmódod, és csak a kérdésedben szereplő férfiakra koncentrálsz, akkor természetes, hogy azt fogod látni, amit látni akarsz. Én nem hasonlítgatok senkit senkihez, és eddig a tök "átlagos" nők fogtak meg mindig, aki pl. legutóbb megtetszett, annak a lánynak hosszú, egyenes barna haja volt, barna szeme, egyszerű ruhákat hordott, és szerintem hétköznapinak tartották volna sokan, de számomra ő volt a leggyönyörűbb. Amúgy meg csak finoman jelezném, hogy durván általánosító a kérdésed, amire érdekes módon nem kezdtek el hörögni a gyk-s kolléganőid, bezzeg fordított esetben már a földbe döngölték volna a kérdezőt.
2018. márc. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!