Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi számít megcsalásnak szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi számít megcsalásnak szerintetek?

Figyelt kérdés
Csak a szex, vagy csók? Esetleg már egy ölelés, vagy ha ír másnak? Tudom, hogy mindenkinél más a határ, de mi az ami már rosszul esik számotokra?
2021. máj. 12. 10:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Fizikai értelemben bármi olyan érintés is, ami mögött ott a szexuális vonzalom. Lelki értelemben minden olyan kinyilatkoztatás, ami mögött ott a lelki vágy.
2021. máj. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

nekem az is ha már mással irogat ami vonzalomra utal.

Én sem csinálok semmi olyat ami neki bántó vagy rosszul esne.

2021. máj. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha mással írogat, és megoszt vele privát, itthoni dolgokat pl. És természetesen az érintés minden olyan formája, ami intimitást sugall: ölelés, csók, szex természetesen. És most nem arról beszélek, hogy pl megölel egy ismerőst, vagy puszit ad egy régi barátnak. Nyilván nem, mindenki érzia különbséget ölelés és ölelés között.
2021. máj. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%

Valójában nem olyan elvont a kérdés, mint amennyire trükkösen túlbonyolítják, akiknek ott van a vaj a fülük mögött.


Minden olyan tevékenység, amiről tudja, hogy nem vállalhatná és mondhatná a szemembe, helyette el kell hallgatnia, de mégis megteszi az adott helyzetben mert ezt leszarja.


Ha megnézed ezt a mondatot, akkor ez teljesen tiszta és világos, ha nyitott kapcsolatban élünk és önmagában a szex sem megcsalás, akkor nyilván tudja előttem vállalni azt is, ha viszont valamit muszáj titkolnia akkor az valószínű abban a keretben is annak számít. Ha a kapcsolatban nem mondhatja el, hogy egy másik sráccal izgatta magát tánc közben ahogy hozzádörgölőzött, akkor viszont az is az, mert sunyi módon csinálta és elárulta a párját. Ennyire könnyű eldönteni, nem kell ehhez bonyolult fizikális határokat húzgálni.

2021. máj. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A szándék dönti el, hogy megcsalás-e vagy sem. A titkolózás, a sunyulás, az érzelmi kötelék felépítése akkor is megcsalás, ha nem történik semmi fizikai dolog köztük.

Egy ölelés nem megcsalás, ha a szándék baráti, az írogatás nem megcsalás, ha a szándék baráti. Baráti csók vagy szex nincs az én értékrendemben, szóval ezek egyértelműek. Nem szokásom második esélyt adni, de tegyük fel ha muszáj lenne, akkor én előbb megbocsátanék egy csatakrészeg egyéjszakást, ha soha többet nem beszélnek egymással vagy ha a nevét se tudja, mint azt, ha valakinek érzelmes töltetű, intim üzeneteket írogat heteken keresztül a hátam mögött. Az utóbbi sokkal nagyobb árulás a szememben akkor is, ha nincs se szex, se csók.

2021. máj. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2021. máj. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer feltettem egy kérdést, hogy megcsalásnak számít-e az ölelés, és konkrétan hússzor leírtam mire gondoltam ,de a gyik értelmes válaszolói nem fogták fel, csak szajkózták, hogy jó akkor az is megcsalás, ha anyámat megölelem? ...no comment


Szóval igen, egy ölelés is megcsalás ha olyan személynek adja, akinek tudod, hogy vágyik az ölelésére, intim közelségére. És nem, nem mint barát.


De továbbmegyek. Megcsalás már ott kezdődik, mindenféle fizikai kontakt nélkül, hogy egy bizonyos ember nem megy ki a fejéből, és ha adódna lehetősége meglépné. Nekem innentől mindegy, hogy összejönne -e, hiszen nem rajta múlt.


Gondolj bele, fekszetek az ágyban, de ő lélekben már hónapok óta mással van, másra gondol, másra vágyik. Elképzelte milyen lenne megérinteni, megcsókolni, lefeküdni vele.

2021. máj. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Baráti társaságomban merült fel a kérdés, mások szerint, csak a fizikai kontaktus számít, szerintem már az is ha valamit le kell tagadni, mert úgy érzi, hogy rossz amit tesz.
2021. máj. 12. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!