Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tett már olyat a szeretőd,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tett már olyat a szeretőd, amivel megdöbbentett?

Figyelt kérdés

Legyen negatív vagy pozitív.

Negatív pl: megjelent a házatoknál, képeslapot küldött a munkahelyedre, bemutatokozott a nejednek stb.

Pozitív pl: jobb hallgatóság, mint hitted volna, vagy jó hatással volt rád, stb.


Tehát csak szimpla szexnek indult, de elment egy irányba


2021. máj. 12. 18:00
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Tett, azt mondta egy bizonyos testrészemre, hogy szép pedig addig senki sem dicsérte meg, nagyon jólesett.
2021. máj. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
41%

Pozitív dolgot sokat.


Olyan negatívokat meg, amiket felsoroltál nem. FÉRFI vagyok, nem idióta családapa, vagy kisgyerek. Szerinted tudja hol lakom, vagy hol dolgozom? Sok nőnek még az igazi nevemet sem mondom meg. És NEM a rendes telefonomat használom.

2021. máj. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1# Ilyen nekem is volt, bár nem szeretőtől :)


2# Erre miért vagy ilyen dühös? Nem mindenki ilyen bizalmatlan

2021. máj. 12. 18:18
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Igen, elhagyott. A pozitív az volt, hogy egyáltalán volt.
2021. máj. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
4# Ő volt a foglalt?
2021. máj. 12. 18:49
 6/9 anonim ***** válasza:
39%
Egyszerre a kettő. Le akart nyűgözni, hogy mennyivel bevállalósabb, mint a feleségem. Az után az alkalom után nem tudtam ugyanúgy nézni rá. Gyorsan véget is vetettem az egésznek.
2021. máj. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Figyelmes volt, végtelenül kedves, gondoskodó. Ami otthon nem volt meg, megadta.

Aztán váratlanul elárult a feleségemnek.

2021. máj. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

6 Légyszí áruld már el, hogy mit tett!!


7 Uh, hát ez váratlan fordulat volt. Mit vétettél?

2021. máj. 12. 20:39
 9/9 anonim ***** válasza:
46%

Volt pár ilyen.

Az egyik, aki jóval fiatalabb volt, azzal lepett meg, mennyire hihetetlen összhang volt köztünk, mindenben, nem csak a szexben. Lelki társakká is lettünk.


Egy másik szeretőm meg azzal lepett meg, hogy fizetett egy lánynak, hogy kényeztessen engem, ő meg végignézte.


Nekem szinte csak pozitív meglepetéseim voltak, ez csak két kiragadott példa.

2021. máj. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!