Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan megdöbbentő ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan megdöbbentő ha valaki 25 éves korára szűz?

Figyelt kérdés
Én félénk vagyok

2019. máj. 7. 23:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Kitalálom: farkad van.
2019. máj. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%
Számomra azért megdöbbentő, mert ha valaki 25 éves korára lesz szűz, akkor azelőtt nem az volt?
2019. máj. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az a megdöbbentő, hogy ezt napi szinten ki kell írni.

Komolyan kéne egy külön kategória ezekre a "Mit csináljak 2x évesen szűz vagyok, nem volt még csajom, prostihoz kéne mennem?" kérdésekre.

Ha téged ez zavar, miért nem változtatsz rajta? Mit kezdjenek anonym internetes kommentelők a te félénkségeddel?

2019. máj. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
26%
Nem megdöbbentő, de hogy férfiként nem tudnék ránézni az is biztos. Félénk voltam én is kislányként, max 12 éves koromig.
2019. máj. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Jó az is rájátszott hogy mindenkinek volt pasija
2019. máj. 7. 23:22
 6/15 anonim ***** válasza:
85%

Nem unod?


Senki nem fog megszánni és felajánlkozni itt, max. néhány meleg srác.

Vagy dobjuk össze egy prostira?

2019. máj. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ennyi a bajod hogy félénk vagy?
2019. máj. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Igen beszari vagyok
2019. máj. 7. 23:47
 9/15 A kérdező kommentje:
De amúgy nem kéne ezzel bántani másokat hogy le lúzerezzük meg ilyesmi mert nem látunk bele a másik életébe rólam annyit hogy mások szerint helyes srác vagyok magas, de nagyon jámbor, csendes félénk igaz voltak csajok akiknek tetszettem de sajnos én nem mertem így sem kezdeményezni én itt nem azt vallom hogy ez a normális csak azért írom ki mert kíváncsi vagyok a nép véleményére
2019. máj. 7. 23:59
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert az ilyen sràcok többsége nem sajàt döntéséséből (pl. vallàsi okok miatt), szűz, hanem a sajàt ügyetlensége miatt. A mai vilàgban, ahol a tinik is aktív szexuàlis életet élnek, velük összehasonlítva, döbbenetes dolog, ráadàsul az illetőnek sem jó, frusztàlt lesz tőle. Ha zavar, hogy szűz vagy, akkor győzz a félénkségeden, ismerkedj lànyokkal.
2019. máj. 8. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!