Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért annyira megdöbbentő sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért annyira megdöbbentő sok ember számára,ha egy kövér nőnek jóképű,sportos férfi a párja?

Figyelt kérdés

Mostanában több ilyet olvastam különböző fórumokon.

Sokan értetlenül állnak az ilyen jelenség előtt.

Miért ne lehetne egy túlsúlyos nőnek sportos párja?

Miért gondolják,hogy az a férfi,akinek kövér nő a társa,az nem normális?

Én magam is sportos alkatú vagyok,mégis csak a kövér nők tetszenek.



2021. márc. 16. 08:35
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
65%
Mert más életstílus: sport, diéta, egészséges életmód... és a nő sem lenne kövér:)
2021. márc. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 A kérdező kommentje:

Én sportos,viszonylag izmos férfi vagyok,de ugyanez nőben nem tetszik.

Számomra az izmos nők férfiasak. A nő teste legyen puha,legalábbis nekem ez vonzó.

2021. márc. 16. 08:49
 3/44 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom mert a sportos pasi bárkit megkaphat, mégis "beéri" egy kövér nővel, vagy nem tudom. Sokan mondják, hogy "hasonló a hasonlóhoz" meg egy normál alkatú ember sosem járna kövérebbel, de ez hülyeség. Mindenki olyannal jár, aki neki tetszik, nem (feltétlen) olyannal, aki hasonlít is hozzá. Nekem is kövér a barátom, én meg vasággyal vagyok 50 kiló
2021. márc. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
88%

Sportos, izmos nő vagyok (az a típus, akit az itteni hülyegyerekek nem tudnak elviselni), a férjem abszolút nem az.


Viszont amíg én edzek, ő játszik vagy olvas, és megeszi a diétás kajáimat (is:)).

2021. márc. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
73%

1-es, ebben kicsit tévedsz. Én szoktam edzeni, futni, túrázni, biciklizni, stb-stb..

Mégis ,,puha" vagyok. :)

2021. márc. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
72%
Mert nem diétázol. A "szoktam" mit jelent?
2021. márc. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
53%

Edzeni heti 4x (amikor éppen lehet járni), valóban az otthoni edzés nem motivál. Ezért az edzést a futás váltotta fel.

Túrázni, vagy biciklizni minden hétvégén. Nem vagyok egy otthon döglős típus.

Igen, nyilván tudom, hogy a kaján is múlik, de nem zabálok mindent össze, mégsem vagyok vékony ezek ellenére, mondjuk igaz, kövér sem. :)

De köszönöm, nem kérek életvezetési tanácsokat, nekem jó így, és eddig panasz sem volt a külsőmre. :)

2021. márc. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim válasza:
42%
Pali vagyok ! Jó mikor egy nő nagy húsos, van vagy 80 90 kg.Az olyan nőknek mindnek vidám humora, és habitusa van,jól főznek, tehát fenntasrtható ha vele laksz az izomtömeged is, nem lesz katabolizmus. A szex is jó, mert mindent megtesz/megenged, amitől egy nádszálkisasszony már fintorogna. Tökéletes választás lehet tehát.
2021. márc. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
34%
Én csak azon csodálkozom, ha így "teljesen rendben van" és "milyen szép ez", akkor ha a fordított eset kerül szóba akkor miért a kitartó szitkozódás, fújjolás és az "ezt meg hogy képzelik" az általános reakció.
2021. márc. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 A kérdező kommentje:
Egyértelmű,hogy mindenkinek más az ízlése,csak sajnos ezt sok ember nem érti meg. Az izmos férfi-kövér nő kapcsolat egyeseknél úgy kiveri a biztosítékot,mintha egy 90 éves néni 20 éves fiúval járna.
2021. márc. 16. 09:42
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!