Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Fiatalabb lányok, köztetek is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalabb lányok, köztetek is kezd "divatba jönni" szeretőt tartani a párotok mellett?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy egyre elterjedtebb hogy a 40+ os nők szeretőt tartanak, akár többet is, már nem akkora tabu mint volt. Kíváncsi vagyok, hogy ez fiatalabb lányok körében, mennyire jellemző.

2021. máj. 13. 00:07
A kérdező szavazást indított:
Igen, most is van szeretőm.
Most nincs, de előfordult már.
Nincs, de szeretnék.
Nem tervezem, de lehet egyszer lesz viszonyom.
Nem volt és nem is lesz.
36 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Volt mar szeretom exem mellett.
2021. máj. 13. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%

Ez korhoz van kötve?

Huszonévesen 2 kapcsolatomban is volt szeretőm

2021. máj. 13. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%

Mióta ezt a kategóriát olvasom, megvilágosodtam. Férfitöbblet van, nagyon kevés a nő, és hatalmas társadalmi probléma, hogy sok férfi nem jut szexhez. Az a szex újraelosztását valahol el kell kezdeni. Úgyhogy ez nem megcsalás, hanem jótékonyság, egy társadalmi probléma hathatós megoldása. Legalább két pasim van, de inkább több. Ez nekik is jó így, mert a barátnőtartás költségei is megoszlanak.

Bárcsak többen lennénk nők, akik ennyire megértik a mai férfiak égető problémáit!

2021. máj. 13. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
"köztetek is" no comment. :D lehet úgy gondolják, ha a férfiaknak szabad, nekik miért ne ;)
2021. máj. 13. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
#3 te sem vagy nő, az tuti. :D
2021. máj. 13. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%
A gerinc nem korhoz kötött.
2021. máj. 13. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
89%
Ez nem kor függvénye, akinek nincs tartása, annak 20 évesen sincs meg 40 évesen sem. Nekem nem volt, nem is lesz, mert tisztelem és szeretem a párom, megunni meg nem tudom, tudnám-e, tekintettel, hogy nem 10-20 éve vagyunk együtt.
2021. máj. 13. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
88%
Ha olyan rossz lenne a kapcsolatom, akkor nem fektetnék még többszörös energiát abba, hogy azt is nyújtsam mint a rétestésztát, ÉS mellette még szervezkedjek, titkolózzak, bujkáljak. Egyáltalán nem értem, miért éri meg a szeretővel erőlködni. Ha a párom nem lenne elég jó, akkor az energiám először a kapcsolat helyrehozására fordítanám, és/vagy dobnám egy idő után és keresnék mást.
2021. máj. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!