Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért lehet az hogy egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet az hogy egy férfi visszautasít egy fiatalabb nőt és egy nála idősebb mellett köt ki inkább évek múlva?

Figyelt kérdés

Én 20 éves vagyok a férfi 28. Már 2,5 éve történt, csak ma találkoztunk és eszembe jutott a sztori. Randiztunk párszor, már akkor a leendő gyerekeit emlegette, majd 2-3 hónap "ismerkedés" után kidobott,hogy neki túl fiatal vagyok. Utána sokáig nem volt senkije és nemrég jött össze egy 33 éves nővel, de még vele sem komolyodott a kapcsolata(tehát nem költöztek össze vagy hasonlók) Amikor a házasságról, gyerekekről beszélt szerintem ezzel a "szakítással" messzebb került hozzá hiszen randiztunk, utána viszont 2 évig nem volt senkije, ráadásul egy fiatalbb nő több ideig termékeny még(ezzel nem akarok megbántani senkit, vannak kivételek).

Miért logikus lépés ez részéről? (mikor kidobott kérdeztem, hogy így utólag mondja el ha valami más oka volt, de csak a fiatalságomat hozta fel)

Nem vagyok rá mérges nem azért írtam, én 2 éve megtaláltam a párom, akivel boldog vagyok már össze is költöztünk,vele egy idős :)) Csak ma hogy összefutottunk eszembe jutott.



2018. jún. 18. 21:42
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Azt, hogy nem az életkor alapján válogat.
2018. jún. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
2,5 fél éve 18 voltál, vagy annyi sem. Aki családot akar, nem 18 évessel kezd.
2018. jún. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 561 ***** válasza:
96%
Lehet,hogy érzelmi téren az idősebbnél találta meg azt a pluszt,amire szüksége volt.Ne értsd félre,nem megbántani akarlak,nem is véleményt mondani rólad,mivel nem ismerlek.Sokan vannak akik inkább az idősebbeket keresik,bennük találják meg azt amit a fiatalabb,valószínüleg a korából adódóan még nem tud nyújtani.
2018. jún. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%
Érzelem, szerelem, nem kortól függ. Fiatal lányokat, legtöbbször csak a szex végett szédítenek. Nem komoly párnak kellenek. Lelkesek, naivak, mindent meg lehet velük tenni szerelem címszó alatt. Komoly párkapcsolat az más.
2018. jún. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
19%
Önbizalomhiány.
2018. jún. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem használt ki egyáltalán.


Csak arra gondoltam,hogy akárhány éves egy nő jó esetben nem azzal kedődik egy kapcsolat,hogy házasság és gyerek, hanem van egy pár év amíg megismerik egymást, összeköltöznek stb.

2018. jún. 18. 22:17
 7/8 anonim ***** válasza:
96%

:D

Szóval szerinted, ha fiatal vagy, akkor lehetsz bármilyen? Egyszerűen nem jöttél be neki. Nem fog csak azért járni veled, mert 18 vagy, ha egyszerűen nem kellesz neki.

2018. jún. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert 30 év alatt nincs nő, csak kislány.
2018. jún. 19. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!