Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Kicsit összezavarodtam! Akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit összezavarodtam! Akkor ez most, hogy is van?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat gondolkodom erről a témáról, hogy ez mégis, hogy lehetséges.


Társ mellett viszony, ami nem derül ki. Szerintetek? Szerintem, ha valakinek szeretője lesz az változik, ha másban nem is de az időbeosztásában. Mégis, hogy tudnak ilyen profin remekelni, hazudozni össze vissza? A másik dobbenet számomra meg az hogy én nem akarom elhinni, hogy a másik fél semmit nem vesz észre. Ez durva szerintem. Legyen az ember bármilyen jó szinész azért egy viszonynak vannak apró jelei.


2021. máj. 13. 16:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
38%

Amikor 21 éves voltam úgy csaltam a páromat egy helyi sráccal hogy szó szerint semmit nem vett észre belőle

De olyan szinten hogy a pasival megbeszéltük hogy éjfélkor tálalkozunk a házunk mellett én meg kiosontam hozzá úgy hogy közben a párom mellettem aludt. Amikor végeztem akkor meg vissza bújtam mellé 😂

Tudtam hogy egy atom robbanásra sem kell fel úgyhogy sosem paraztam

Vagy azt hazudtam neki hogy a barátnőm szarul van megyek megvígasztalom és közben máshoz mentem. Vagy épp dolgozott és akkor csináltam.

Soha semmit nem vett észre.

Ennek már 10 éve.

Persze lehet mondani milyen gusztustalan vagyok, de fiatal voltam, és azóta sem bántam meg 😁

2021. máj. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%

Több műszakban dolgozott, én irodában, 8-4-ig. Délutános héten egész délelőtt együtt voltak. Vagy munka után a parkolóban, gyorsan egy menet a kocsiban, és kocsival kivitte a megállóba. Ugyanúgy ért haza, mint máskor.

Amin bukott, hogy elkezdett bunkózni, kötekedni, csak akkor volt kedves, ha szexelni akart. Aztán egyszer leültettem megbeszélni, hogy mégis mi baja lett velem hirtelen. Ott elszólta magát.

2021. máj. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
43%
Remélem azóta sikerült gerincet növesztened. Bár a magadfajtának ez valszeg gyógyíthatatlan születési rendellenesség.
2021. máj. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
38%
Mi van utolsó? Savanyú a szőlő hogy neked nem volt soha életed?!
2021. máj. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%

Sose tartottam pórázon. Megbíztam benne, hittem neki. Sose ellenőrizgettem, hogy ha azt mondja, a haverjával sörözik, akkor ott van-e tényleg. Nem kutakodtam, nem néztem bele a telefonjába. Egyszerűen elhittem neki, hogy szeret, és úgy is viselkedett velem kettesben. Minden este összebújva aludtunk. Rendszeres és jó volt a szex. Nagyokat beszélgettünk. Soha, egyszer sem mondott olyat, hogy bármi hiányzik. Nem tudom elhinni, hogy ennyire jó színész lett volna.

Ha nem bízok benne, nyomozok, elkezdem egyszer követni, vagy kémkedek utána a munkahelyén, akkor gyorsabban lebukik. De volt olyan is, hogy az anyjához ment segíteni, utána egy fél órára átment a nőhöz is.

Ha nem árulja be a szerető, szerintem sose veszem észre. Pont azért, mert megbíztam benne.

Azt nem tudom, hogy ki iránt mit érzett akkor. Az biztos, hogy a könyörgéstől a hazudozáson át az öngyilkossággal fenyegetőzésig minden volt, mikor csomagoltam.

Az is valószínű, hogy neki valamilyen szinten pont ez a féltékenység hiányzott. Most együtt él egy olyan nővel, aki modellt állhatna a féltékenység szobrához. Nem kifejezés, hogy rövid pórázon van. Velem is csak úgy beszélhet, ha van valami a gyerekkel, hogy ott ül a nője, és ki vagyok hangosítva.

2021. máj. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
42%
Én egy éve csinálom, semmit nem tud belőle a párom.
2021. máj. 14. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Kérdező, én sem értem, hogy ilyenkor a megcsalt hogy nem veszi észre.

Ilyet akkor tudok elképzelni, mikor a másik fél úgy csalja meg, hogy nála ez rutinból jön, nem első eset.

Szerintem aki úgy megy félre, hogy sok év után első szerető, akkor igenis elkövet hibákat, és ahogy írod megváltozik a viselkedése. Szerintem ezt nem lehet nem észrevenni. Lehet, hogy időben kisakkozza, de azt a fajta viselkedést, mikor látod, hogy hogy készülődik, hogy ingerültebb lesz, vagy pont fordítva túl kedves, hogy picit itt-ott változik, nem lehet nem észrevenni. Sokan írják utólag, hogy nem akarták észrevenni a jeleket.


De egy kapcsolatban is beáll a szerető után a változás. Nem ítélek el senkit, ezer oka van a megcsalásnak (mondjuk amit 1 leírt az gáz) de pl. egy családos ember egy rossz házasságban sokszor más megoldást nem talál.


De ettől függetlenül innentől a kapcsolat szerintem meghalt. Ha bebukik ha nem. Nagyon sokan írogatják, hogy megbánták, meg csak a párjukat szerették bla-bla. De ha megfigyeled, egytől -egyig azok akiknek nem vált be a következő, vagy egyedül maradtak. Szóval akik inkább maradtak volna egy langyos -szamár kapcsolatban, mert ilyen gyáva, szar alakok

2021. máj. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én sem vettem észre, évekig. Mindig volt valakije, hogy teljesen az elejétől-e az nem tudom, de mindenkivel kikezdett, több kapcsolata kiderült, mikor már váltunk és el merték mondani a barátok.


Az utolsónál biztos voltak már érzelmek, mert ő csak akkor változott meg. Eleinte akkor is hittem neki, jóhiszemű voltam, meg még 14 év után is szerelmes.


Ő is több műszakban dolgozott, anyukájának segített, állandóan kocsit ment mosni stb. Nálunk az volt a ciki, hogy az akkor 10 éves lányunkat is hülyének nézte, és ő észrevette.

Kiadtam az útját, most visszament a tesója lakásába, a szeretője meg nem akar elválni.


Utolsó én nem gondoltam, hogy rossza a házasságunk. Én béketűrő voltam, sokamindent ráhagytam, mindig ott voltam neki, bármit kért mecsináltam (szexben is, bár volt amit megbántam), talán a 14 év alatt 5-6 szor volt, hogy nemet mondtam a szexre. Szóval nem tudom én mit rontottam el. Bár, ahogy én érzem ő ilyen típus, neki kell a vadászat, pl. két hét után kikezdett a szembeszomséddel, hogy odaköltöztünk. De ezt is csak később tudtam meg.


És a legnagyobb röhej, hogy még most is 2 évvel a válás utána tagadja, hogy ő bármikor is megcsalt, mindenki hazudik, csak ő nem. Bárkit is hoztam fel, hogy mondták kikezdett vele, nem igaz, hazudik, nekünk akart rosszat, rémeket látok, miért másnak hiszek stb. Ez még a válás előtt/alatt volt. Engem teljesen elnyomott. fiatal voltam, amikor összejöttünk, tudott formálni. És egy nyámnyila hülyét faragott belőlem, nem volt saját döntésem, mindenben neki akartam megfelelni. Na ez megváltozott azóta.


Bocsi, hogy hosszú lett.

A lényeg, hogy sajnos van olyan, hogy az ember annyira bízik a másikban, hogy nem veszi észre azt sem, ami szeme előtt van, és nálam azonnali válás/szakítás, mert nem tudnék benne újra megbízni.

2021. máj. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Igen utolsó hülyére vett.

Látod a te példád igazol engem.

Mert aki csak úgy érzelmek nélkül jár félre, jó sunyiban is tudja csinálni.

De akinél kialakul (mint nálad a végén) már fog változni.

2021. máj. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Igen, ezt már én is tudom, és sok idő kellett, és még most is kell, hogy helyreálljon az önbizalmam. Hogy lássam én is értékes ember vagyok, hogy engem is lehet csak magamért szeretni.

Lassan egy éve van párom, aki teljesen ellentéte az exemnek, de még mindig van, hogy elbizonytalanodok, hogy elég vagyok-e neki, tényleg szeret-e. Az eszemmel tudom, hogy igen, de sajnos néha elfog a kétség, de azért már sokkal magabiztosabb vagyok.

2021. máj. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!