Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kicsit összezavarodtam szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit összezavarodtam szerintetek most mi van?

Figyelt kérdés
13éves vagyok az egyik barátnőm is és aki teccik nekem az 14éves. Suliban mindig szinte csak a barátnőmmel törődik ölelgeti meg puszikat küld neki. De ha osztáj buli vagy Katalin-bál vagy egyéb buli van az iskola által akkor minig engem keres hogy táncolhasson velem meg akkor csak velem foglalkozik.Meg ha esetleg az uccán találkozok vele vagy ha a suliba öltözünk vagy pl. ha szájfényezek akkor állandóan engem néz majd ki esik a szeme. Barátnőmmel hiába törtük a fejünket hogy most esetleg meikünk teccene neki nem tudtuk eldönteni és megkérdezni nem merjük tőle. Szerintetek melyikünkér van oda esetleg kicsit jobban?
2010. nov. 30. 16:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

"13 éves vagyok és az egyik barátnőm is"

Te Lány vagy?:O Lezbi?

Mit érdekel az téged hogy a másik barátnőddel törődik?

Ez homi=/

2010. nov. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

13 évesen inkább a nyelvtannal foglalkozz,mert rémes vagy!!!

Osztáj??? ÁÁÁÁÁÁÁÁ

2010. nov. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

ajj ezen mit nem lehet érteni ijen sügér hogy lehecc?

És lány vagyok és a barátnőm is lány képzeld és nem vagyunk lezbik egy szóval se mondtam.És azért törődök azzal hogy a barátnőmmet ölelgeti mert a barátnőm meg ki nem álhatja képzeld, és én meg bele vagyok a fiuba zúgva.Minden érthető?akinek nem az irjon

2010. nov. 30. 16:50
 4/14 A kérdező kommentje:

és ne a helyesírási hibáimmal törödjetek?

okés?

köszikehh

2010. nov. 30. 16:50
 5/14 anonim ***** válasza:

Miért kell moderálni azért, mert felhívtam arra a nyilvánvaló tényre a figyelmed, hogy nem tudsz helyesen írni? Mellesleg még csak trágár sem volt.

Manapság már meg se lehet szólalni.

2010. nov. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
ja hogy ő fiú? Értem, tanulj már meg fogalmazni a taknyos fejeddel te JÁNY! =)
2010. nov. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

tipikus példa az idióta fruskákra... a gyerek látja rajtatok, hogy odavagytok érte, és mindig azzal van akihez épp kedve van. ti meg hagyjátok. 13-14 éveseket még le kellene, hogy kösse a cartoon network meg az ilyenek....

no comment.

2010. nov. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
ne haragudjatok egyikőtöketsem akartam beszolni meg semmi,de kicsit ideges vagyok és a fogalmazásért is bocsi amugy is utálok fogalmazni:S.
2010. nov. 30. 16:58
 9/14 A kérdező kommentje:
am köszi a hüje válaszokat de vmi értelmeseket szeretnék kapni.
2010. nov. 30. 17:01
 10/14 anonim ***** válasza:

Érthetetlen a fogalmazásod,borzalmas a helyesírásod..Ráadásul még szemtelen is vagy..

Őszintén? Kit érdekel,hogy neked mi a bajod?? Tanulj egy kis nyelvtant és egy kis tiszteletet.

2010. nov. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!