Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kicsit összezavarodtam szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit összezavarodtam szerintetek most mi van?

Figyelt kérdés
13éves lány vagyok az egyik barátnőm is és aki tetszik nekem az 14éves fiú. Suliban mindig szinte csak a barátnőmmel törődik ölelgeti meg puszikat küld neki. De ha osztály buli vagy Katalin-bál vagy egyéb buli van az iskola által akkor mindig engem keres hogy táncolhasson,meg ölelgessen,fogdosson és akkor csak velem foglalkozik.Meg ha esetleg az utszán találkozok vele vagy ha a suliba öltözünk vagy pl. ha szájfényezek szünetbe akkor állandóan engem néz majd ki esik a szeme,MSN-en Facebook-on mindig rám ír ha fent vagyok.Barátnőmmel hiába törtük a fejünket hogy most esetleg melyikünk tetszene neki jobban nem tudtuk eldönteni és megkérdezni nem merjük tőle. Szerintetek melyikünkér van oda esetleg kicsit jobban?
2010. dec. 5. 21:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Csak játszik veletek. Nem tudja eldönteni, hogy mit akar.
2010. dec. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Tegnap amikor találkoztam vele véletlen összefutottunk, akkor ugye puszit akartam neki adni ő meg majdnem lesmárolt de és annyira meglepődtem hogy inkább elfordultam pedig teljesen jól esett volna az a csók.

Szerintetek holnap ha suliba odajön kezdeményezzek a csóknál most én? Vagy hadjam amíg nem próbálkozik mégegyszer?

2010. dec. 5. 21:56
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

addig hagyd, amíg végleg le nem száll a barátnődről


és jobban figyelj nyelvtanórán..

2010. dec. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
egyszerű, aki először megkérdezi tőle az tetszik neki :P Szóval hajrá...
2010. dec. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális válaszokat.


Ám jó helyes író vagyok csak most siettem az írásban.

2010. dec. 5. 22:06
 6/8 anonim ***** válasza:

na, megjött miss Tökéletes


szánalmas vagy

2010. dec. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát számomra egyértelmű,hogy te tetszel neki. Az ,hogy elötted ölelgeti azt a másik láányt nem jelent semmit,lehet azt az ölelést is te váltod ki belőle! Ha a buliba mindíg hozzád megy meg te rád ír,tuti ,hogy te tetszel neki!:D
2010. dec. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

te is az vagy hogy ijeneket irsz

am az utolsónak köszi több önbizalmam lett

2011. jan. 1. 03:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!