Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ez megcsalásnak számít?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés

Párom kibeszélt a hátam mögött egy másik nőnek.

Konkrétan elmesélte, hogy nem működik köztünk a szex és hogy milyen ember vagyok. Olyan volt, mintha be akart volna próbálkozni.

Állítása szerint, ez csak hülyítés volt, és nem is volt semmi, és direkt hazudozott rólam, mert kíváncsi volt, hogy reagál a másik.


Ha nem történt köztük semmi, csak beszélgettek a kapcsolatunkról az megcsalás? Ha tényleg csak hazudozott rólam, akkor hihető, hogy szeret ?


Ez lehet egy sima baráti "kibeszélés"? Ti elhinnétek, hogy szeret, ha mögötted kibeszéli a kettőtök dolgait? Vagy egy férfinek is lehet női barátja?


Megcsalás kategóriában itt sok férfi leírja, hogy direkt hazudik a szeretőnek, hogy otthon minden rossz, de nem tudom, hogy akkor ezek szerint akart-e valamit mégis, de ha meg nem, miért beszélt ki?


34N / 37F


2021. máj. 14. 19:10
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem megcsalás, de attól még elég gáz, hogy kibeszél téged egy másik nőnek.
2021. máj. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%

sajnálom, én nem:(

elárult, ennép kevés bántóbb dolog van

2021. máj. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
És ha tényleg hazudozott, és nem gondolta komolyan, attól még szerethet? Vagy ez innentől már nekem hazugság?
2021. máj. 14. 19:15
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem megcsalás, de elmehet a fenébe az ilyen pasi..
2021. máj. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:

Hát én is most így érzek :(


Szerintetek ez a nő tényleg egy sima barátja?

2021. máj. 14. 19:17
 6/36 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez megcsalásnak nem az önmagában, de elég erőteljesen a "szakítóok" mezsgyén mozog. Ne ilyesmivel "hülyítsen" másokat még akkor is, ha nem gondolja komolyan. Amúgy ismerek ilyen embereket, akiknek annyira nincs szőrőjük, hogy bárkinek elmondanak tök intim dolgokat, és nem tanácskérés miatt, hanem mert ennyire alacsony szintűek.
2021. máj. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%
Az még fontos lehet, hogy honnan tudtad ezt meg, hogy ő miket mondott más nőnek rólad?
2021. máj. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:

Igen a kibeszélés nagyon fáj, de még az is, hogy nekem ez a nő tök ismeretlen. Állítólag új ismerőse, régi haverja köréből.


Ha valóban félre akart volna lépni, lehetséges hogy ezek tényleg ilyen hülyítős dumák? Hogy nem gondolja komolyan, csak úgy mondja?

Vagy tényleg ilyen véleménnyel van rólam?

2021. máj. 14. 19:24
 9/36 A kérdező kommentje:
7 Én olvastam el, messenger. Tudom nem szép dolog, de közös gépet használunk és át lehet lépni két profil között, ha nem lépsz ki. Egyszerűen csak megláttam egy felugró választ mikor át akartam lépni.
2021. máj. 14. 19:26
 10/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem megcsalás, de árulás, és szembeköpés.
2021. máj. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!