Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha a szeretőtök azt mondta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a szeretőtök azt mondta elköltözik érted a feleségétől, családjától, mennyi idő után tette meg?

Figyelt kérdés

2021. máj. 15. 12:41
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
78%
Nem felesége volt, hanem barátnő, és nem volt gyerek. Talán két hét kellett. Mondjuk nálunk is az adta meg a kezdő lökést, hogy megmondtam: ez nekem megy, nem akarok szerető lenni. Hazament, és csomagolt. Este már nálam aludt. Ennek 4 éve.
2021. máj. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
70%
A férjem akkor költözött hozzá, amikor kiraktam. Azóta is panaszkodik rá és vissza akar jönni. Szóval most neki hazudik.
2021. máj. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
50%

24

"Nekem egy év kellett"


Mármint? Egy év után hagytad ott az élettársadat/feleségedet?

2021. máj. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
52%
7 hónap után tette meg, volt náluk egy közös 13 éves gyerek, hitel és ház. Nem volt egyszerű, de megoldotta, illetve megoldottuk együtt, azóta is nagyon jól vagyunk. Ilyen is van de nagyon ritka.
2021. máj. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
89%

Viszonylag hamar, talán egy hónap után. A válás elhúzódott néhány hónapig. Egy ideig együtt éltünk, később összeházasodtunk. 42 évet éltünk együtt, az ő haláláig. Ez azonban eléggé ritka, legtöbb esetben a pasi visszasunnyog a családjához. A válás gyakran azért következik be, mert a feleség rájön a dologra, és kivágja a pasit. A szerető az ilyen esetekben is vesztes lehet, mert előfordul, hogy a pasi nem veszi el, sőt nem is marad vele egyáltalán. Az én pozitív példám ellenére mindenkit óva intek a nős emberrel való kapcsolat tól, különösen, ha gyerek is van. Ebben a játszmában csak veszíteni lehet.

73N

2021. máj. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
100%
32 😀😀Ha annyira rossz lenne a nővel, akkor ott hagyná és elne egyedül. Te se legyél palimadar.
2021. máj. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!