Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem akar elválni a barátom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar elválni a barátom a feleségétől? A párom már több mint 1 éve nem él együtt a feleségével, de nincs folyamatban válás sem. Arra hivatkozik ,h a nő nem normális és nem tud vele megegyezni..és majd elválnak xs év múlva ha a nő lenyugszik..

Figyelt kérdés

Nem tudom, h most csak engem hülyit vagy ennek tényleg nincs jelentősége ,h papíron még házasok..?


Engem nagyon zavar ,h egy házas embernek vagyok a párja és állandóan csak igérget



2021. febr. 20. 17:42
A kérdező szavazást indított:
El akar válni
Nem akar elválni
35 szavazat
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Ma van az ostoba nők világnapja van vagy mi, hogy ennyi idióta női kérdés van, amire full egyszerű a válasz?! 🤦🏼‍♀️
2021. febr. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
98%

Súgom halkan SOHA nem fog elválni. Az ilyenek mindig válni akarnak, vagy éppen válófélben vannak csak éppen a feleség nem tud erről.😂

Tényleg hihetetlen hogy van még olyan nő aki beveszi ezt az ócska dumát.

😂

2021. febr. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Az asszony hagyta el a barátomat szóval tud róla..
2021. febr. 20. 17:57
 4/22 anonim ***** válasza:
89%
Nem akar válni. Vár, hogy az asszony füttyentsen és máris ott lesz a lábánál, mint egy kiskutya.
2021. febr. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

És még azzal védi magát,h neki van olyan haverja aki 10 éve nincs együtt a feleségével és azóta se váltak el...


Szerintem ez nem normális

2021. febr. 20. 18:14
 6/22 anonim ***** válasza:
76%

Te egy házas férfi “ párja” nem lehetsz, mert neki felesége van.

A papírnak van jelentősége, még ha igaz is, hogy nem élnek nemi életet.

Az, hogy mit érez iránta, lehet, hogy még ő sem tudja és csak akkor derül ki, ha valóban elindul a válóper, vagy a csaj megtudja, hogy vagy neki és majd megpróbálja visszahódítani

2021. febr. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
91%
Ha el is akar válni,túl gyáva ahhoz,hogy megtegye.
2021. febr. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Egyébként az asszony tudja, h en vagyok illetve neki is van mar uj parja akivel egyutt elnek...


Szoval nem ertem mire varnak..

2021. febr. 20. 19:34
 9/22 anonim ***** válasza:
63%
Tapsra
2021. febr. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy csak téged hülyít, lehet melletted még más nője is.


A váláshoz elég egy szándék is, mindegy, hogy a másik örjöng-e, vagy sem.

De miért is tenné, ha van már pasija.

Szóval én nem tudlak bíztatni semmi jóval.

2021. febr. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!