Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mennyi ideig voltál szerető/vo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig voltál szerető/volt szeretőd? Hol és hogy jöttetek össze? Hol voltak a találkák? Milyen pozitívumai, negatívumai voltak a viszonyotoknak? Miért lett vége? Lebukás, akinél volt, hogy történt, mi lett a következménye?

Figyelt kérdés

2021. máj. 21. 15:39
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
63%

4 év 2 megszakítással

Munkahely

Nála

Fergeteges szex, jófej társ

Követelőző lett

Nem buktunk le


44/F

2021. máj. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

#1-es


Mit takar az, hogy követelőző lett? Azt akarta, hogy válj el?

2021. máj. 21. 15:49
 3/26 anonim ***** válasza:
76%

6 hónapig voltam szerető

Munkahelyen jöttünk össze

A találkák nálam voltak

Igazi szerelem lett belőle, nem csak a szex volt fantasztikus

Nem buktunk le, végül engem választott, elvált, azóta együtt élünk

2021. máj. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
62%
5 hónapig voltunk egymás szeretői, mindketten párkapcsolatban. A munkahelyén ismertük meg egymást. A találkák sokszor az autómban egy parkolóházban történtek, az intim együttlétek egy motelben. Azért lett vége mert majdnem buktunk. Pozitívum volt, hogy ismét szerelmes voltam, szinte tinédzsernek éreztem magam. Negatívum nem igazán volt, max annyi, hogy kevés időnk volt egymásra. F
2021. máj. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
84%
Hm.....minél több időt töltök gyakorin, annál kevésbé bízom a kapcsolatokban, meg úgy általában az emberekben....le kell állnom a gyakorival.
2021. máj. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
52%

1 évig voltam szerető

A munkahelyemen ismertem meg a férfit.

Tudtam, hogy sosem leszünk együtt hiszen volt egy beteg gyereke akit tudtam nem fog elhagyni.

Általában nálam találkoztunk.

Azért lett vége mert 200km-rel arrébb költöztem.

Nekem is volt szeretőm 1 évig kB.

Nem volt csak szex. Nem beszéltünk és nem is találkoztunk semmikor máskor csak ha megbeszélt szex volt.

Nála találkoztunk vagy bárhol ahol lehetőség volt rá.

Foci pályán, buliban stb

Ebben nem volt semmi érzelem.

Azért lett vége mert meguntam.

29/N

2021. máj. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
59%

igen

1-es voltam

2021. máj. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
64%

7 hónapig volt szeretőm, itt ismertem meg. Úgy 50 km-re találkoztunk egymás lakhelyétől egy panzióban. Nem buktunk le. Azért lett vége, mert akkor áttért csak szexre, én meg azt megalázónak éreztem.

N

2021. máj. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
60%
2,5 éve van, nálam találkozunk, interneten ismerkedtünk meg, nem buktunk le, még tart a dolog.
2021. máj. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
68%

Tinderen ismerkedtünk meg. Kb 2-4 hétig működött ez otthon a feleséggel nyitott házasságként. (Nem én vagyok az első partner)

Aztán kb minden szabályt áthágtunk, ami előre le volt fektetve, és lènyegében másfél éve szeretőnek érzem magam.

A feleség csomó mindent nem tudhat, különben nagy botrány lenne, hiszen ez megcsalás, de már érzelmi szempontból is.

Pozitívum, hogy ez egy viszonzott szerelem (ennél nagyobb pozitívum nem létezik számomra), negatívum, hogy még mindig nem vált el. De még várok.

2021. máj. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!