Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Házas nők akiknek szeretője...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas nők akiknek szeretője van! Hogyan alakult ki a szeretői viszony? Hogyan oldjátok meg a találkákat? Hol szoktatok szexelni? Mert gondolom a családi házba nem mentek.

Figyelt kérdés

2019. dec. 8. 19:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
72%
Pesten simán megoldják, van több szolgáltató, aki 2-3-4 órákra ad ki lakásokat direkt erre a célra.
2019. dec. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Sokan ezért jönnek össze kollégával, mert egyrészt megoldott a hely, másrészt ugye le se nagyon lehet nyomozni, plusz így nem kell fedősztori se.

Másrészt valóban vannak búvóhelyek, ahol pár ezer forintért lehet dugni.

2019. dec. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%
Hát, márpedig egyik ismerősöm (volt) menyasszonya bizony a családi házba vitte a szeretőjét (aki ráadásul kollégája). Az ilyeneknek nincs szégyenérzete, mindent megoldanak, ha akarják.
2019. dec. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
94%

- Közös barátok mutattak be minket egymásnak

- Azt mondom ide-oda megyek.

- Az ő lakásán.

2019. dec. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
44%
Szerencsére nincs erre szükségem, a férjem minden igényemet tökéletesen kielégíti. 😊
2019. dec. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
48%
Pont azért buktam a szeretőt, mert nem tudtuk összehozni a találkákat. A munkahelyemen terveztük, de a takarító rosszkor volt bent. Én sokat túlórázom, így esténként jó lett volna a melóhelyen is, de ő esténként mindig a családdal van, ő a mintaférj, aki sose marad ki, neki csak nappal jó. Gyerekeink vannak. Amikor nagy nehezen lett volna egy jó időpont, tutira lebetegedtünk. Házhoz jött volna simán, de ahhoz nekem nem volt gyomrom. Kértem, menjünk el együtt valahova...de ahhoz már lusta volt, hogy búvóhelyre vagy hotelbe vigyen. Ha ő igazán akarta volna, meg tudtuk volna oldani. Rájöttem, hogy unaloműzésre kellenék neki, amikor épp nem pörög az élete, de nem akar semmi macerát, így kiléptem az egészből. Szerelmes voltam. Ő nem.
2019. dec. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
64%
Kedves utolsó! Ez van drágám, aki azt gondolod, hogy egy életen át birtokolhatod a másik ember érzéseit és vágyait. Majd felébredsz.
2019. dec. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
37%

Azért vannak kőkemény válaszok :) Sok legalja ember él köztünk, az biztos.


7: Te kedves válaszoló, hogyan rendezed el a kis lelkedben ezt a dolgot, hogyan vagy képes a gyerkeid és a férjed szemébe nézni?

2019. dec. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Bocs, 6-osnak írtam.
2019. dec. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
62%
1,5 év szexmentes házasságban semmi köze a férjemnek ahhoz, hogy kivel szexelek. Ha neki ilyen-olyan érdekből jó így, szíve joga házasságnak nevezni az érdekközösségünket, én neki nem tartozok beszámolóval a szexuális életemről, de az se izgat, hogy neki lesz-e valakije.
2019. dec. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!