Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mennyi ideig voltál szerető/vo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig voltál szerető/volt szeretőd? Hol és hogy jöttetek össze? Hol voltak a találkák? Milyen pozitívumai, negatívumai voltak a viszonyotoknak? Miért lett vége? Lebukás, akinél volt, hogy történt, mi lett a következménye?

Figyelt kérdés

2021. máj. 21. 15:39
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

Többször voltam

Mindig nálam

Pozitív, hogy jól éreztem magam

Negatív, mikor egyiknél érzések is jöttek

Ezért lett vége

2021. máj. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
24%
Na ezért nem kell nekem nő, úgyis félreqr idővel mind.
2021. máj. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
90%
13as mert a pasik azok nem 😀,őket erőszakkal veszik rá a nők,hogy dugjanak.
2021. máj. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
72%
Kérdező ne törődj a 12-sel. Ő az ügyeletes elmeháborodottunk megcsalás kategóriában :D
2021. máj. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
63%
Főiskolán, több mint 3 évig tartott, felesége és három gyereke várja haza azóta is. Nem buktunk le, de egyébként válni akart. Találkák változó helyeken, szállodák, panziók. Pozitívum, hogy hatalmas szerelem volt. Negatívum, hogy keveset találkoztunk, pedig igyekezett elszakadni minél többet otthonról. Igazándiból úgy lett vége, hogy összevesztünk (nem szakítottunk, csak kicsit vitáztunk) és azóta nem keresett.
2021. máj. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

7 hónap

Munkahely által.

Humoros, dinamikus, kedves volt.

Szinte minden szabadidőnket együtt töltöttünk, azt mondta, tökéletes vagyok neki minden téren, ilyen boldog még nem volt.Erre megkérdeztem, szól- e otthon,hogy van egy harmadik?

A válasza kb annyi volt, hogy egy fillér nélkül fogja őt kib...ni a neje, így inkább ez maradjon titok.

Kidobtam őt, a szakításkor bukott le otthon. Semmit nem tudok róla.

2021. máj. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

16 Mikor lett vége?

Ha te voltál neki a tökéletes és boldog volt, hogyhogy nem keresett?

2021. máj. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
66%

2 éve van

Több is volt, mindenkivel munkahelyen ismerkedtem meg.

Autóban, srác lakásán találkoztunk.

Pozitívum volt a felszabadultság.

Negatívum, hogy bármikor bukhatunk mindketten. Volt rá alkalom, hogy buktunk is.

Volt akivel pár alkalom volt, van akivel mai napig tart.

Voltak érzelmi részei is.

2021. máj. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Én annyit kérdeznék, hogy ha valakinél volt érzelmi része, miért nem váltot és lett végül azzal, akivel lettek érzelmek?
2021. máj. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
61%
19# mert nem mindig kölcsönös. De tegyük fel a srácnak felesége van és hiába érez ő is valamit nem fog azért válni. Én se adtam volna egyikért sem a kapcsolatom.
2021. máj. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!