Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mennyi ideig voltál szerető/vo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig voltál szerető/volt szeretőd? Hol és hogy jöttetek össze? Hol voltak a találkák? Milyen pozitívumai, negatívumai voltak a viszonyotoknak? Miért lett vége? Lebukás, akinél volt, hogy történt, mi lett a következménye?

Figyelt kérdés

2021. máj. 21. 15:39
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez furcsa. Valamit érezni. De akkor a párotokat sem szeretitek őszintén, ha már megcsaltátok, pláne, hogy már volt érzés is.

Gondolom párod nem tudja

2021. máj. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
93%

8 hónapig voltunk szeretők, kollégák. Munkahely, az otthonaink, hotelszoba, eldugott kávézók.

Aztán már nem bírtam tovább ezt, felbontottam a jegyességemet, mert nem voltam boldog, a szeretőm pedig pár nappal később felhívott, hogy elválik a feleségétől és velem szeretne lenni.

Azóta összeházasodtunk, gyerekeink vannak.

2021. máj. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
93%

Ritka az ilyen. Vicc, hogy hány ember hiszi azt, hogy a szerető csak egy lyuk és a feleség a megbecsült nő egy félrelépés után. Közben hány ember ír itt arról, hogy nem tud válni, mert anyagiak stb. Lehet mondani, hogy gyáva meg kitalálja, de egy anonim oldalon...

És közben fél életét már úgy éli, hogy közben mást szeret.

Sajnálatos

Merni kell tudni váltani

2021. máj. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
82%
Volt ahol mindkettőnk párja tudta
2021. máj. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
90%
23/24 .Mennyire igazad van :) Takaróznak a gyerkőcökkel közben némán ölik egymást.Egy reggel felébrednek látják hogy kiürült minden.Aztán vagy öregként nyírják egymást vagy csak azon filóznak mit veszettek.Ha csak egyszer egyszer őszinték ezerszer jobb az életük. Én 2x voltam, elsőre 2 gyerekkel és nem bántam meg.Hál Istennek a gyerekeim is nagyszerűek. Még "mostoha" anyukát és apukát is szeretik.És szeretőből lettem feleség...
2021. jún. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 Ruby04 ***** válasza:

Volt 3 hónapig. F45

Most júniusban 2 nap, 1 hónap, 2. napja.

2021. jún. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!