Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha szerelmes leszel valakibe,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szerelmes leszel valakibe, kipótolhatja az érzéseket, hogy vannak gyerekeid? Ez erősebb kapocs a párodhoz?

Figyelt kérdés

Ha van egy közös családi élet, de mást szeretsz meg, elfeledteti a romantikus érzéseket hosszú távon, hogy családos vagy?

Jobb egy langyos kapcsolatban gyerekkel, mint egy szerelmes kapcsolatban megosztott felügyelettel?

Van itt olyan, aki nem bánja, hogy elengedett valakit akit megszeretett, mert a gyerekei miatt a feleségét is jobban szereti? És így a család fontosabb?


2021. máj. 23. 10:48
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

19 Elgondolkodtató, köszönöm.


20 Miért tenné? Jó kapcsolatból nem ugrik ki senki sem csak úgy. Most ne tegyük az egész felelősséget az egyik félre. Meg mi az , hogy első adandó alkalom. Senkit sem tartanak a pincében

2021. máj. 23. 15:05
 22/27 anonim ***** válasza:
57%
21: Olyan értelemben, hogy meg sem próbál tenni ellene, hogy ne hűljön ki a kapcsolat, és a végén áttolja a másikra a felelősséget, hogy miatta ment tönkre az egész.
2021. máj. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
19%

Hiányérzeted lesz, de egyes okosok azt mondják, hogy a szerelem is csak illúzió. Magadba szeretsz bele ugyanis.

A másik ember kell ahhoz, hogy kinyisson benned dolgokat, amit sajnos a párod nem tud.


Ha belegondolunk hány olyan eset van, hogy hiába a szép család, az egyik félnél mindig jön valaki és minden megváltozik.


Ilyen az emberi természet. Fogadjuk el, hogy mást is szerethetünk a párunkon kívül.

2021. máj. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
23 Nem beszéltem két irányba érzett szerelemről...
2021. máj. 23. 21:23
 25/27 anonim ***** válasza:
38%

Nem biztos, hogy boldog lesz az, aki elválik. Akkor se, ha óriási a szerelem. Akkor más fog hiányozni az életéből. A gyerekei, az anyagi biztonság, az évek alatt felépitett otthona, a megszokott élete. Túl sokat veszit, egy jó dologért cserébe.

Másrészt meg lépjünk már túl ezen, hogy egy szerető és egy megcsaló csak azért találhat egymásra, mert utóbbinak rossz a házassága. Ezek szerint, ha a házas féllel pár hónappal azelőtt találkoznak, mikor minden rendben volt, akkor elmennek egymás mellett? Sehol a kémia, semmi vonzalom, nem is tetszenek meg egymásnak? Akkor miből gondolod, hogy a szerető lenne a nagy ő?

2021. máj. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
61%
Nekem egy életem van. Nem fogom senki véleménye miatt, leelni úgy ahogy nem akarom. A gyerekek felnonek, és elpazarolsz egy olyan ember mellett x évet aki már semmit nem jelent. Ki kell lépni, és mindenkinek jobb az, mintsem szánalombol, vagy más miatt együtt maradni. Mindenki a saját boldogságaert felelős. Hányszor hallottam anyától, hogy miattunk maradt..... Bár csak ne tette volna.
2021. máj. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Én szüleim is. Ez elgondolkodtató...
2021. máj. 23. 23:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!