Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Akik kollégával csalták a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik kollégával csalták a párukat, de végül a párukkal maradtak, utána milyen lett a viszony a kollégával? Lehet ezután is egy munkahelyen dolgozni? Megcsalt feleség vagyok

Figyelt kérdés

2021. máj. 26. 09:52
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%
Leszámolt
2021. máj. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
70%

Inkább azt kéne megkérdezned, hogy akiket megcsaltak utána lehetett -e együtt maradni.

Most hogy kolléga vagy sem, tök mindegy, max több lesz a feszültség, de tapasztalatból mondom, hogy ha valaki erősen vonz szexuálisan totál mindegy, hogy lezárod-e a viszonyt, attól még fejben nem fog megtörténni.

Ugye nem gondolod, hogy a párod egyik pillanatról a másikra nem fog rá gondolni.

2021. máj. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
90%

Én valahány ilyet láttam, ott két változat volt:


- továbbra is folytatták a viszonyt, csak titokban

- az egyik fél (jellemzően az, aki kisebb pozícióban volt a cégnél) felmondott


Hozzáteszem, azzal általában nem oldódott meg a probléma, hogy kikerült a képből a szerető, mert jött másik. Aki hajlamos rá, hogy hűtlen legyen, általában nem áll meg egynél.

2021. máj. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem fogja tudni egyik napról a másikra lezárni és hogy nehéz, főleg hogy mindennap látja, de úgy gondolom ha megbánta és rájött hogy hibázott, akkor adok egy esélyt a kapcsolatunknak, csak rémelem túl tud rajta lépni
2021. máj. 26. 10:22
 5/41 anonim ***** válasza:
50%

Mi ugyanúgy jóban maradtunk.

Viccelődtünk, beszélgettünk melóban stb mintha semmi sem történt volna.

Csak már nem volt köztünk szex. De nem volt ez kellemetlen egyikünknek sem.

29/N

2021. máj. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
51%

"Hozzáteszem, azzal általában nem oldódott meg a probléma, hogy kikerült a képből a szerető, mert jött másik"

Vagy fejben maradt az első. Egy munkahelyi viszony nem egy egy alkalmas szex.


5 Mert ti kifuttattátok a dolgot és nem voltak érzések. De szerintem a kérdezőnél lebukott a párja


Lebukott kérdező? Hogy történt?

2021. máj. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:
Magától vallotta be, valami szerelemhez hasonló dolgot érez iránta, de rengetegszer kért bocsánatot és látom rajta a megbánást, tudom hogy az ember bele szerethet másba ő is én is. Szeretné ha helyre jönne a házasságunk és terápiát javasolt,csak szeretném ha tényleg eltudná őt felejteni annak ellenére is hogy mindennap látja!
2021. máj. 26. 10:34
 8/41 anonim ***** válasza:
100%
Tyű, ez komoly. De hogy vallotta be? Mennyi idő után, mit mondott?
2021. máj. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
85%

Nem fogja elfelejteni

Én sem tudtam

Pedig már nem dolgozunk együtt

De szex közben még igyis csak rá gondolok...

2021. máj. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:
2 hónapig csinálták ezt, részleteket nem akarok tudni és azt sem melyik kollégával, szerintem csak rontana a helyzeten, de nyilván volt minden.. megbeszéltük hogy mi lehetett a baj, terápiára fogunk menni, és remélem sikerül túl lépni rajta, a mi kapcsolatunk erős lesz és boldog, ők pedig elviselik egymást, és sikerül elfelejtenie
2021. máj. 26. 10:40
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!